מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות פיתוח כלים מתקדמים למדידה חברתית, פיתוח תווי תקן חברתיים, מיפויים חברתיים, מחקר יישומי, ייעוץ, כנסים והדרכות.
א א א

אור שלום

עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות
תו מידות לאפקטיביות מעיד כי העמותה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה,
להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם.
 
אודות העמותה

"אור שלום" הינו ארגון ללא מטרות רווח המטפל בילדים ונוער  בסיכון שהוצאו מבתיהם. אור שלום הינו הארגון הגדול ביותר במדינת ישראל המטפל בילדים במסגרות חוץ ביתיות. "אור שלום" נותן פתרונות טיפוליים, חינוכיים ומענה לצרכיהם של ילדים ונוער שהוצאו מבתיהם בגלל התעללויות קשות  או הזנחה פושעת. ילדים אלו פגיעים במיוחד, היות ונפגעו על ידי מי שאמור היה להגן עליהם- הוריהם ובני משפחותיהם . מאז 1980 "אור שלום" מרחיב את רשת המסגרות הטיפוליות והפתרונות המגוונים במטרה לתת מענה למצוקה של ילדים בסיכון ללא הבדלי דת, גזע או מין, לשבור את מעגל האלימות ולסייע לילדים להחזיר את האמונה בעצמם, בסביבתם ובעולם המבוגרים.

"אור שלום" מטפל נכון להיום בכ- 1300 ילדים, מלידה ועד גיל 25 במגוון תוכניות ומסגרות המעניקות טיפול יחידני המותאם לצרכי הילד בכל רגע נתון. "אור שלום" שואף להבטיח את הרמה המקצועית הגבוהה ביותר, באמצעות מערך הדרכה ויחס גבוה של אנשי צוות לכל ילד. כך הארגון שכל ילד יזכה בתשומת לב מירבית, טיפול איכותי ומערך שלם של טיפול והעשרה שיסייעו לו לפרוח. 

החזון של "אור שלום" הוא לאפשר לכל ילד בסיכון בישראל לממש את עצמו ואת זכותו לגדול אהוב, מוגן ומכובד, יחיד ומיוחד, במסגרות טיפוליות קטנות. לאור שלום מחויבות לתת בית חלופי לכל ילד אשר בטיפולנו, לסייע לו לצאת ממעגל המצוקה ולהשתלב בחברה באופן מיטבי.

 

  גם לעמותה זו אפשר לעגל לטובה 

פרטי העמותה

טלפון: 02-9936900
פקס: 02-5337074
כתובת: ההר 2, אזור תעשיה בית שמש (הר טוב א')
כתובת דוא"ל: info@orr-shalom.co.il
תחום: ילדים בסיכון
עמותה רשומה (ע"ר): 510852981
שנת הקמה: 1980
איזור פעילות: כל הארץ
קהל יעד: ילדים ונוער בסיכון
ייעוד: אור שלום יפתח ויפעיל, על פי תורה טיפולית, מגוון מענים, תכניות ושירותים טיפוליים, לילדים ונוער בסיכון ולהוריהם מכל מגזרי החברה. אור שלום יסייע בידם להתגבר על מצוקותיהם הרגשיות, הלימודיות והחברתיות, לגדול, להתפתח ולהשתלב בקהילה כאזרחים מן השורה. אור שלום יהיה שותף בהעלאת צרכיהם, מצוקתם ומעמדם של הילדים ובני הנוער בסיכון על סדר היום הציבורי, יפעל לקידום האינטרסים שלהם ולייצוגם בקרב הציבור והממסד.
אתר: http://www.orr-shalom.org.il/
לקריאת דוח מידות

נא להשאיר פרטים