מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות פיתוח כלים מתקדמים למדידה חברתית, פיתוח תווי תקן חברתיים, מיפויים חברתיים, מחקר יישומי, ייעוץ, כנסים והדרכות.
א א א

אחריי נוער מוביל שינוי

עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות
 
תו מידות לאפקטיביות מעיד כי העמותה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה,
להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם.
 
אודות העמותה
 

"אחריי!" הינה תנועה העוסקת בטיפוח מנהיגות צעירה ופיתוח מעורבות חברתית בקרב בני נוער וצעירים בפריפריה. ב"אחריי!" מעצימים את בני הנוער על ידי פיתוח מסוגלות ותחושת שייכות ונטיעת אמונה כי הם יכולים להגשים כל חלום ולכבוש כל פסגה, וזאת מתוך אמונה כי לכל נער ונערה יש את הזכות והחובה לקחת אחריות על עצמם ועל סביבתם ללא קשר למקום בו נולדו ולסביבה בה גדלו. הערכים המנחים את הדרך החינוכית הינם אחריות אישית וקבוצתית ומעורבות חברתית ונתינה, מנהיגות, יוזמה והובלה, חיזוק השייכות והזהות הישראלית, כבוד האדם וקבלת האחר וחינוך לסובלנות למידה והרחבת אופקים.

 

בכל שנה לוקחים חלק בפעילות "אחריי!" 8,000 חניכים ב420 קבוצות בכל הארץ מקרית שמונה ועד אילת. בנוסף, "אחריי!" מפעילה 10 מכינות קדם צבאיות ו-10 קומונות של מתנדבי שנת שירות שעוסקים בפעילות חינוכית והתנדבותית. "אחריי!" פועלת עם אוכלוסיות מגוונות בחברה הישראלית: פריפריה ומרכז, דתיים וחילונים, עולים וותיקים, בין השאר מפעילים בכל שנה 40 קבוצות לנוער ערבי ופרויקט לנוער חרדי בהשתתפות 700 חניכים. 

מאז יום הקמתה ועד היום יש ל"אחריי!" מעל 50,000 בוגרים אשר ממשיכים לקבל ליווי לבניית קריירה והצלחה בלימודים אקדמאים.

 

      

פרטי העמותה

טלפון: 03-6393959.
כתובת: רחוב אביטל 7, תל-אביב.
כתובת דוא"ל: info@aharai.org.il
תחום: חינוך
עמותה רשומה (ע"ר): 580336659
שנת הקמה: 1997
איזור פעילות: כל הארץ
קהל יעד: נוער וצעירים בפריפריה
ייעוד: טיפוח מנהיגות צעירה ופיתוח מעורבות חברתית בקרב בני נוער וצעירים בפריפריה
אתר: http://www.aharai.org.il/
לקריאת דוח מידות

נא להשאיר פרטים