מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות פיתוח כלים מתקדמים למדידה חברתית, פיתוח תווי תקן חברתיים, מיפויים חברתיים, מחקר יישומי, ייעוץ, כנסים והדרכות.
א א א

איתך - מעכי

עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות
תו מידות לאפקטיביות מעיד כי העמותה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה,
להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם.
 
על אודות העמותה
 עמותת איתך הוקמה בשנת 2001 על ידי קבוצה של משפטניות במטרה לקדם צדק חברתי לנשים מתוך אמונה כי כעורכות-דין מוטלת החובה המקצועית לפעול לכך שזכויות משפטיות תהיינה נגישות לכל אדם. איתך מתמקדת בפעילות למען אוכלוסיית הנשים מהשכבות המוחלשות כלכלית וחברתית. איתך פועלת בנושאי תעסוקה, ביטוח לאומי, דיור ציבורי, הוצאה לפועל ומאבק באלימות נגד נשים, בהם מצבן של הנשים קשה במיוחד וזכויותיהן אינן ממומשות. לעמותה משרדים בתל אביב, באר-שבע וחיפה. תחומי פעילותם של הסניפים, שונים באופן המותאם לצרכים המקומיים.
 
מטרות העמותה
איתך שמה לה למטרה לפעול לקידום זכויותיהן של נשים משכבות מוחלשות ולשינוי השיח המשפטי והחברתי בכל הנוגע לזכויותיהן וצרכיהן של נשים מן הפריפריה הכלכלית חברתית. איתך שמה לה למטרה להנגיש את הידע המשפטי לנשים משכבות מוחלשות על-מנת לאפשר לנשים לממש את זכויותיהן בכוחות עצמן ולפעול כסוכנות לשינוי חברתי. איתך שמה לה למטרה לעורר מודעות לצדק חברתי בקרב ציבור עורכות-הדין מתוך תפיסה של חובה מקצועית לפעול לכך שזכויות משפטיות תהיינה נגישות לכל אדם ולא רק לאלה שידם משגת לשכור שירותים משפטיים.
  
 
 גם לעמותה זו אפשר לעגל לטובה
 
 

פרטי העמותה

טלפון: 03-5163936
פקס: 03-5163940
כתובת: אחוזת בית 3, בית יהלום תל אביב 65143
כתובת דוא"ל: mail@itach.org.il
תחום: שינוי חברתי
עמותה רשומה (ע"ר): 580375582
שנת הקמה: 2001
איזור פעילות: באר שבע, חיפה ותל אביב
קהל יעד: אוכלוסיית הנשים מהשכבות המוחלשות כלכלית וחברתית
ייעוד: להעמיק את העיסוק בעקרונות היסוד החברתיים,המדיניות והצדק, ולא רק בטוב הלב, החסד והצדקה.
אתר: http://www.itach.org.il/home/index.asp
לקריאת דוח מידות

נא להשאיר פרטים