מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות פיתוח כלים מתקדמים למדידה חברתית, פיתוח תווי תקן חברתיים, מיפויים חברתיים, מחקר יישומי, ייעוץ, כנסים והדרכות.
א א א

אמון הציבור

עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות 
 
תו מידות לאפקטיביות מעיד כי העמותה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה,
להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם.
 
אודות העמותה 
 

אמון הציבור הוא ארגון עצמאי, ללא כוונות רווח, שהוקם בשנת 2006 על ידי גלית אבישי, ופועל לטובת קידום הגינות בעסקים. תפישת הארגון היא שהגינות בעסקים משתלמת - גם לצרכנים וגם לעסקים.

הארגון פועל בשלושה כיוונים:

1.      הצרכניות והצרכנים - אמון הציבור מטפל מדי שנה בעשרות אלפי תלונות, שניתן להגיש ללא עלות, ובמרבית המקרים, תוצאות הטיפול הינן לשביעות רצונם של הצרכנים. יחד עם זאת, הטיפול בתלונות נעשה תוך בחינת עמדת העסקים. מוקד התלונות מאפשר לארגון לעקוב מקרוב אחר התנהלות העסקים.

2.      העסקים - הארגון מספק ליווי ותמיכה למאות עסקים שהצטרפו אלינו עד היום. עסקים פונים לאמון הציבור במגוון מסלולים, ובראשם מסלול תו אמון הציבור. במסלול זה עסקים זוכים להכוונה כיצד להימנע מסיכונים משפטיים ותדמיתיים, לדוגמא: עיצומי הרשות להגנת הצרכן וסחר הוגן, תביעות ייצוגיות, וביקורות שליליות מצד הצרכנים.

מול העסקים המחזיקים בתו אמון הציבור, אנו ממחישים כיצד להתנהל בהגינות צרבנית. במסגרת תכנית הבקרה על העסקים, אנו דוגמים עסקים בענפים השונים, ומעניקים לצרכנ/ית, כמו גם לעסקים, אפשרות להשוות ולבדוק את השירות הניתן להם.

3.      הרגולטור - אמון הציבור פועל מול הרשות להגנת הצרכן שהיא גוף ממשלתי בעל סמכויות אכיפה, במקרה של זיהוי עוולות צרכניות. הארגון לוקח חלק בדיוני וועדות הכנסת בנושאים שיש להם נגיעה לציבור הצרכנים, ועומד בקשר רציף והדוק עם משרדי הממשלה השונים בסוגיות של פגיעה בצרכנים ובעסקים.

 

אמון הציבור משקף את המידע המצטבר בארגון לציבור הרחב ולגופי הרגולציה השונים.

   

פרטי העמותה

אמון הציבור
המסגר 5 תל אביב
03-5606069
כתובת דוא"ל: info@emun.org
תחום: הגינות במגזר העסקי
עמותה רשומה (ע"ר): 513686865
שנת הקמה: 2006
איזור פעילות: רחבי הארץ
קהל יעד: צרכנים/ות
ייעוד: להשריש נורמות של הוגנות במשק ובחברה בישראל
אתר: https://www.emun.org/

נא להשאיר פרטים