מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות פיתוח כלים מתקדמים למדידה חברתית, פיתוח תווי תקן חברתיים, מיפויים חברתיים, מחקר יישומי, ייעוץ, כנסים והדרכות.
א א א

בזכות

עמותה זו זכתה באות האפקטיביות לשנת 2014

 
 
עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות
תו מידות לאפקטיביות מעיד כי העמותה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה,
להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם.
 
 
אודות העמותה
 ארגון בזכות המרכז לזכויות אדם של אנשים עם מוגבלויות, הינו עמותה הפועלת לקידום השוויון של אנשים עם מוגבלות פיסית, שכלית, חושית ונפשית, ולשילובם ולשיתופם בחברה בכל תחומי החיים. ‘בזכות’ פועלים על פי התפיסה לפיה לכל בני האדם עומדות זכויות בסיסיות שוות. על פי תפיסה זאת, אנשים עם מוגבלות זכאים למענה הולם לצרכיהם המיוחדים בזכות ולא בחסד.
בזכות הוקם בשנת 1992 על ידי האגודה לזכויות האזרח, והפך תוך זמן קצר לארגון עצמאי. בזכות מהווה כתובת לאנשים שזכויותיהם נפגעו בגין מוגבלותם, לבני משפחותיהם, לאנשי מקצוע שעובדים עימם, לארגונים הפועלים בשטח בתחום זה ולקובעי מדיניות בכנסת ובממשלה. בזכות פועל בשם ולמען אנשים וילדים עם כל סוגי המוגבלות: פיסית, שכלית, נפשית, חושית ואנשים עם לקויות למידה, ללא הבדל דת, גזע, מין, גיל, מעמד ולאום.
 
תחומי פעילות
תחומי הפעילות המרכזיים שלנו הינם: שילוב בחינוך לילדים עם מוגבלות והבטחת זכויותיהם, דיור בקהילה, תעסוקת אנשים עם מוגבלות, אפוטרופסות ואוטונומיה, נגישות השירות, נגישות אנשים עם מוגבלות שכלית ונפשית להליכי חקירה והעדה בבית המשפט, קידום ההכרה בזכויותיהם של אנשים עם מוגבלות נפשית בישראל ופעילות ענפה בחברה הערבית. מוקד פניות הציבור של בזכות מעניק מענה, ליווי וסיוע פרטני בנושאים אילו ובנושאים נוספים.
 
 
 גם לעמותה זו אפשר לעגל לטובה 
 

פרטי העמותה

טלפון: 02-6521308
פקס: 02-652121
כתובת: בזכות, המרכז לזכויות אדם של אנשים עם מוגבלויות
ת”ד 34510
ירושלים 91000

כתובת דוא"ל: mail@bizchut.org.il
תחום: אנשים עם מוגבלויות
עמותה רשומה (ע"ר): 580303824
שנת הקמה: 1992
איזור פעילות: ארצי
קהל יעד: אנשים עם מוגבלויות בישראל
ייעוד: קידום השוויון של אנשים עם מוגבלות פיסית, שכלית, חושית ונפשית ולשיתופם בחברה בכל תחומי החיים.
אתר: http://bizchut.org.il/he/

נא להשאיר פרטים