מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות פיתוח כלים מתקדמים למדידה חברתית, פיתוח תווי תקן חברתיים, מיפויים חברתיים, מחקר יישומי, ייעוץ, כנסים והדרכות.
א א א

דרייב

עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות
תו מידות לאפקטיביות מעיד כי העמותה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה,
להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם.
 
אודות העמותה 
עמותת דרייב הינה ארגון ללא כוונות רווח המונה למעלה מ-100 מומחים ואנשי סגל מקצועי ומנוסה שמגיעים מתחומי דעת מגוונים (טיפול, חקר המוח והמצוינות, אקדמיה, ביטחון, ספורט ועסקים). עמותת דרייב שמה לה למטרה לחזק את החוסן האישי והמצוינות של התלמידים, המורים, המנהלים וסביבתם באמצעות הטמעת הכלים המעודכנים והרלבנטיים ביותר למאפייני המאה ה-21 למימוש הפוטנציאל במכלול תחומי החיים - לימודי, חברתי, אישי, מקצועי וארגוני. החזון שלנו הוא לעורר השראה ולחזק את החוסן והמוטיבציה להצלחה, במטרה לממש את הפוטנציאל של הצעירים וסביבתם.
שיטת דרייב היא אינטגרציה של חמישה עולמות תוכן מרכזיים: עולם העסקים, הספורט, האימון, הפסיכולוגיה החיובית וחקר המוח והמצוינות. התפיסה השלמה נקראת דרייבולוגיה - תורת המוטיבציה הממוקדת משמעות. השיטה היא פרי ניסיון רב של מומחים מובילים, וחקר ממושך של ארגונים ויחידים שהשיגו תוצאות יוצאות דופן בתחומם, באופן שמבדל אותם מכל השאר. לדרייב סדנאות לחיזוק החוסן האישי של צעירים וסביבתם המספקות מיומנויות וכלים מעשיים להתמודדות עם אתגרים ולמימוש הפוטנציאל.
 
 
    
 
 

פרטי העמותה

כתובת: מבצע קלשון 8, מודיעין 7176729
טלפון: 1-700-550-809
פקס: 08-8550455
כתובת דוא"ל: info@amutatdrive.org
תחום: חינוך
עמותה רשומה (ע"ר): 580530525
שנת הקמה: 2010
איזור פעילות: ארצי
קהל יעד: צעירים, בני נוער וסגלי חינוך והוראה
ייעוד: לעורר השראה ולחזק את החוסן והמוטיבציה להצלחה, במטרה לממש את הפוטנציאל של הצעירים וסביבתם
אתר: http://amutatdrive.org/

נא להשאיר פרטים