מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות פיתוח כלים מתקדמים למדידה חברתית, פיתוח תווי תקן חברתיים, מיפויים חברתיים, מחקר יישומי, ייעוץ, כנסים והדרכות.
א א א

דרך שירה בנקי

עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות
תו מידות לאפקטיביות מעיד כי העמותה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה,
להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם.
 
אודות העמותה:

שירה בנקי, בת 16 מירושלים, נדקרה למוות ב-30 ביולי 2015 ע"י אדם חרדי במהלך מצעד הגאווה בירושלים. שירה צעדה בארוע זה כדי להביע את תמיכתה בזכות האדם לחיות לפי ראות עיניו, ועל כך שילמה בחייה.

 

מאז הרצח, הוריה של שירה – מיקה ואורי, יוזמים פעילות חינוכית וחברתית כדי לקדם סובלנות, מתינות במרחב הציבורי וקבלת האחר. ביום השנה הראשון לרצח הוקמה 'דרך שירה בנקי' (חל"צ) על מנת לנהל את הפעילות ולעסוק בקידום שורה של מיזמים חינוכיים ומשפיעים. תקוותנו היא שהרוב השפוי הדומם, שהרים את קולו בעקבות הרצח, ימצא את כוחו ויבנה חברה מתונה ובריאה יותר, בה המיעוטים הקיצוניים והצעקניים ידחקו לשוליים. מטרתנו לקדם חברה טובה יותר, ערכית ומאוזנת הרואה את הפרט במכלול הציבורי ונותנת לכל אדם את מקומו.יתרונו של הארגון ביכולתו להגיע לקהלים מגוונים ולמגזרים רבים בחברה ולשמש מגבר משמעותי לפעילויות המקדמות מתינות וסובלנות. 

 

דרך שירה בנקי מפעילה ומעורבת ב- 8 מיזמים שונים לילדים, בני נוער, סטודנטים והציבור הרחב. ניתן ללמוד על הפעילות באתר – 'דרך שירה בנקי  ובדף הפייסבוק.  

 
 
 
 
 

פרטי העמותה

טלפון: 02-6361729
כתובת: רח' אברבנאל 21 ירושלים
כתובת דוא"ל: Shira.leatid@gmail.com
תחום: סובלנות, מתינות במרחב הציבורי וקבלת האחר
עמותה רשומה (ע"ר): 515395887
שנת הקמה: 2016
איזור פעילות: כל הארץ
קהל יעד: ילדים, בני נוער, סטודנטים והקהל הרחב
ייעוד: מיסוד של הסובלנות, המתינות וקבלת האחר במרחב הציבורי מרובה הדעות והזהויות במדינת ישראל. זאת, באמצעות הנעה של פעילויות המקדמות ערכים אלו ומטפחות מיומנויות לניהול מחלוקת בקרב מגוון קהילות וביניהן.
אתר: https://www.sbw.org.il/
לקריאת דוח מידות

נא להשאיר פרטים