מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות פיתוח כלים מתקדמים למדידה חברתית, פיתוח תווי תקן חברתיים, מיפויים חברתיים, מחקר יישומי, ייעוץ, כנסים והדרכות.
א א א

ד''ר לינדה מוסק, מנכ''לית קלי''ק

נכנסנו לתהליך הדירוג של מידות בעיקר לצרכי לימוד פנים ארגוני: קלי"ק היא עמותה מאוד דינאמית. אנחנו נמצאים כל הזמן בצמיחה ותהליכים חדשים דורשים מאיתנו תשומת לב מתמדת והתייחסות מהירה. לי כמנכ"לית חשוב לדעת שאני מנהלת את העמותה בצורה אפקטיבית ככל האפשר. מבחינתי, דירוג מידות היה הזדמנות מצויינת לקבל פרספקטיבה מקצועית חיצונית על קלי"ק, מתוך אמונה שתהליך התבוננות ובדיקה רצינית כמו של מידות ישפר את דרך העבודה שלנו.
אין ספק שהדירוג השיג את מטרותיו והפך עבורי לכלי ניהולי ממדרגה ראשונה, למשל בנושא מדידה והערכה של הצלחת הפעילות שלנו - ידענו שמדידה של הצלחת הפעילות היא חשובה ביותר. תהליך הדירוג כיוון אותנו למדידה בצורה הרבה יותר ממוקדת וסייע להתמקד בנושא הביצוע. כיום אנחנו מבינים הרבה יותר איך מודדים הצלחה של פרויקטים ומתוך כך היכן להשקיע את מאמצי הפעילות שלנו. בכלל, הרחבנו את הידע שלנו בבחינת ההסתכלות על תמונת המקרו, וזה עזר לנו להבין איך משתמשים באמצעים העומדים לרשותנו בצורה האפקטיבית ביותר. היו המון ממצאים טובים וזה מחמיא, אבל לי היה חשוב לדעת איפה נקודות החולשה דווקא. אנחנו מסתכלים על הדירוג לא כמשהו שמושך אותנו אחורה - אלא כמשהו שדוחף אותנו קדימה...
 

פרטי העמותה

תחום: קשישים, תעסוקה
עמותה רשומה (ע"ר): 580044378
שנת הקמה: 2002
איזור פעילות: הוד השרון
קהל יעד: קשישים בהוד השרון
ייעוד: הפעלת שירותים מגוונים המעודדים ומאפשרים איכות חיים טובה יותר לקשישים.

נא להשאיר פרטים