מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות פיתוח כלים מתקדמים למדידה חברתית, פיתוח תווי תקן חברתיים, מיפויים חברתיים, מחקר יישומי, ייעוץ, כנסים והדרכות.
א א א

הקרן הישראלית למען יוניסף

 עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות
תו מידות לאפקטיביות מעיד כי העמותה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה,
להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם.
 
אודות העמותה
הקרן הישראלית למען יוניסף היא הזרוע הישראלית של הארגון הבינלאומי הגדול והחשוב  למען ילדים, אשר פועל בחסות האו"ם ושואב את תפקידו וסמכותו מכוח האמנה הבינלאומית לזכויות הילד.
הקרן פועלת לשילובה של מדינת ישראל כשותפה במאמץ העולמי של יוניסף להצלת ילדים הסובלים מעוני, רעב, מחלות, מלחמות ומצבי משבר. הקרן  פונה למובילי דעה בחברה הישראלית, חברות עסקיות, והציבור הרחב לתמוך בעבודה העולמית של יוניסף, ארגון שעד כה הציל יותר ילדים מכול גוף אחר בעולם. 
הקרן  פועלת למען הילדים בארץ ע"י השמעת קולם, קידום זכויותיהם, והגברת המודעות לנושאים הנוגעים לחיי ילדים ורווחתם. העבודה נעשית באמצעות חקיקה תומכת, יצירת שיתופי פעולה ליישום האמנה בישראל, חינוך והסברה, פעילות ציבורית, סינגור  (Advocacy), הפעלת מתנדבים, ופיתוח משאבים.
יוניסף גאה בשיתוף הפעולה המתמשך עם מדינת ישראל, למען ילדים בארץ ובעולם.
יוניסף העולמי: יוניסף, הפועל בקרוב ל- 200 מדינות, הוא ארגון הצלה הומניטרי בינלאומי הדואג לבריאותם של ילדים ברחבי העולם ומספק להם מים נקיים, תזונה ראויה, חינוך, הצלה באיזורי אסון, ועוד. 
הארגון הוקם בשנת 1946 על ידי האו"ם, ביזמתו של ד"ר לודוויג רייכמן – רופא ילדים יהודי פולני אשר שרד את השואה ונחרד מתוצאותיה. הרעיון המקורי של ד"ר רייכמן היה לסייע לילדי אירופה נפגעי השואה, אך הוא התפתח לארגון בינלאומי, ששם לו למטרה לסייע לכל ילד באשר הוא, בכל מקום בעולם.
 
 
   
 
 גם לעמותה זו אפשר לעגל לטובה 
 

פרטי העמותה

טלפון: 074-703-4449
כתובת: שד רוטשילד 19
תל אביב-יפו , 6688122

כתובת דוא"ל: info@unicef.org.il
תחום: ילדים בסיכון
עמותה רשומה (ע"ר): 580513406
שנת הקמה: 2009
איזור פעילות: כל הארץ
קהל יעד: ילדים
ייעוד: לתמוך בהגנה על זכויות ילדים, לסייע לספק את הצרכים הבסיסיים של ילדים ולהרחיב את מעגל ההזדמנויות שיעמוד בפניהם כדי שיוכלו להגיע למיצוי מלוא הפוטנציאל שלהם
אתר: http://www.unicef.org.il/
לקריאת דוח מידות

נא להשאיר פרטים