מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות פיתוח כלים מתקדמים למדידה חברתית, פיתוח תווי תקן חברתיים, מיפויים חברתיים, מחקר יישומי, ייעוץ, כנסים והדרכות.
א א א

ויגן פרנדלי

עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות
 
תו מידות לאפקטיביות מעיד כי העמותה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה,
להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם.
 
אודות העמותה
 
ויגן פרנדלי היא עמותה הפועלת לקידום ולשיפור אורח חיים טבעוני בישראל. העמותה הוקמה בספטמבר 2012, ושמה לה למטרה להביא לידיעת הציבור הרחב את מצוקת בעלי החיים בתעשיית המזון. 
ויגן פרנדלי פועלים בשני מישורים עיקריים: 
1. הנגשת אורח החיים הטבעוני אשר נעשה על ידי עידוד בתי עסקים להוסיף אופציות טבעוניות, סימון מוצרים טבעוניים בתו העמותה, והפקת אירועי ענק לאלפי משתתפים בכל שנה.
2. העלאת המודעות, הסברה וחינוך על ידי הוצאה לפועל של פרויקטים חדשניים ופורצי דרך בתחומים מגוונים במסגרת פרויקט הגג Vegan Active .
לצד פעילותה השותפת של העמותה בתחום הצרכנות והנגשת אורח החיים הטבעוני, הובילה ויגן פרנדלי פרויקטים אקטיביסטיים ואירועים, מהגדולים והמשמעותיים שנעשו בשנים האחרונות בישראל. ביניהם, מצעד בעלי החיים הגדול בהיסטוריה (30,000 משתתפים), שלטי חוצות, פרסומות ברדיו ופסטיבל הטבעונות הגדול בעולם (50,000 משתתפים) במסגרת "ויגן אקטיב".  
 
 
 
     
    
 
 גם לעמותה זו אפשר לעגל לטובה

פרטי העמותה

טלפון: 03-9474404
כתובת: שמעון התרסי 49, תל אביב 6249248
כתובת דוא"ל: info@vegan-friendly.com
תחום: קידום מצוקת בעלי חיים והגנה עליהם.
עמותה רשומה (ע"ר): 580563336
שנת הקמה: 2012
איזור פעילות: ישראל ולונדון, אנגליה
קהל יעד: הציבור הרחב
ייעוד: ליצור עתיד שבו כדור הארץ, בני האדם ובעלי החיים משתלבים בהרמוניה על מנת להציל את משאבי כדור הארץ, לשפר את בריאות האדם, ולהפסיק את שעבוד בעלי החיים.
אתר: https://vegan-friendly.co.il/
לקריאת דוח מידות

נא להשאיר פרטים