מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות פיתוח כלים מתקדמים למדידה חברתית, פיתוח תווי תקן חברתיים, מיפויים חברתיים, מחקר יישומי, ייעוץ, כנסים והדרכות.
א א א

יד לילד המיוחד

עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות
 
תו מידות לאפקטיביות מעיד כי העמותה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה,
להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם.
 
אודות העמותה
עמותת "יד לילד המיוחד" הוקמה בשנת 2004 ע"י קבוצת הורים לילדים בעלי צרכים מיוחדים, מתוך אמונה כי בכוחות משותפים יוכלו להעניק לילדיהם את הכלים להתמודד עם הקשיים והמוגבלויות ולממש את הפוטנציאל שלהם ולצמיחה  ולחיים איכותיים ומאושרים ככל האפשר תוך כדי שילובם במשפחה ובחברה הישראלית.
במשך השנים פותחו פרוייקטים ושרותים מתקדמים ואיכותיים למען לילדים ובוגרים עם מוגבלויות שונות וזאת בזכות מערך מתנדבים ארצי של אלפי מתנדבים ומתנדבות בכל הארץ.
בעמותה מאמינים ששותפות מלאה בחיי הקהילה יחד עם איכות חיים טובה יותר מקדמת את האדם המוגבל מהר יותר לעצמאות ולהשתלבות בחברה.
כחלק מתפיסה זו פועלים בעמותה לשילוב של מאות צעירים וצעירות בעלי צרכים מיוחדים בצה"ל, במסגרת פרוייקט "גדולים במדים". שילוב זה מעניק להם את המתנה הגדולה ביותר: חיים עצמאיים תוך תלותיות מינמלית במשפחה ובקהילה.
העמותה מחוייבת למצוינות, חדשנות ויצירתיות בפיתוח שירותים ופועלת בשיתוף פעולה מלא עם שירותי הרווחה ועם כל הגורמים המקצועיים.
העמותה מעניקה ממגוון שרותיה 
אלפי משפחות בישראל, מכל סוגי האוכלוסיה, נהנים ממגוון השירותים שמציעה העמותה .
 
 
גם לעמותה זו ניתן לעגל לטובה

פרטי העמותה

טלפון: 03-9600667 שלוחה 1
פקס: 03-9607219
כתובת: ת.ד. 2025 כפר חב"ד
כתובת דוא"ל: info@special.org.il
תחום: ילדים בעלי צרכים מיוחדים
עמותה רשומה (ע"ר): 580438026
שנת הקמה: 2005
איזור פעילות: כל הארץ
קהל יעד: ילדים עם צרכים מיוחדים, בני נוער עם מוגבלויות
ייעוד: לאפשר למשפחות עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים לנהל אורח חיים רגיל ככל האפשר, תוך מתן כלים מקצועיים להורים ובני המשפחה, וקידומו של הילד המיוחד לרמת מקסימלית של תפקוד עצמאי בהתאם למצבו.
אתר: http://special.org.il/he
לקריאת דוח מידות

נא להשאיר פרטים