מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות פיתוח כלים מתקדמים למדידה חברתית, פיתוח תווי תקן חברתיים, מיפויים חברתיים, מחקר יישומי, ייעוץ, כנסים והדרכות.
א א א

ישראל חופשית

עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות
תו מידות לאפקטיביות מעיד כי העמותה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה,
להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם.
 
אודות העמותה
תנועת ישראל חופשית היא תנועה אזרחית, על-מפלגתית, הפועלת לשינוי מערך היחסים בין הדת והמדינה בישראל. התנועה מבקשת להבטיח לכל אזרח במדינה חופש דת וחופש מדת ומקדמת כינון חברה פלורליסטית ודמוקרטית ברוח הציונות ומגילת העצמאות. מאז הקמתה ב-2009 מובילה תנועת ישראל חופשית שורה ארוכה של יוזמות ומאבקים ציבוריים לקידום חופש דת וחיזוק הדמוקרטיה: מהזכות להינשא שלא דרך מוסד הרבנות, דרך המאבק בהדרת נשים מהמרחב הציבורי והעמידה העיקשת על זכויות הלהט"בים ועד לרצון לעצב מחדש את דמותה של השבת בישראל. התנועה מובילה קמפיינים ציבוריים ברחוב, בתקשורת וברשתות החברתיות, מפעילה לובי בכנסת וברשויות המקומיות ומעניקה לציבור כלים אפקטיביים להשמיע את קולו. 

תשתית - בית הספר לשינוי חברתי 
לצד הפעילות הציבורית הבלתי פוסקת, החל מ-2015, על סמך הניסיון הרב שצברנו בשינוי חברתי ומעורבות
אזרחית, אנחנו מפעילים את תשתית - בית הספר לשינוי חברתי המכשיר אזרחים לפעילות בתחום השינוי החברתי. 
 
הויה - טקס ישראלי
בשנה החולפת התמזג לתוך פעילות ישראל חופשית גם מרכז הויה-טקס ישראלי, שהוקם ב-2006 ע״י בינ"ה והמדרשה באורנים במטרה להציע טקסי חיים ישראליים מסורתיים וחילוניים (מנישואים, דרך בריתות ובר מצוות ועד לטקסי אבלות וזיכרון). עורכות ועורכי הטקסים שלנו בעלי רקע עשיר בתרבות ישראל וחולקים תחושת שליחות ציבורית וחזון חברתי ותרבותי, המאפשרת להם לעצב יחד עם כל זוג טקס חתונה הנשען על המסורת והן על ערכי ההומניזם - כל זוג על פי ערכיו. בנוסף לטקס ניתן לחתום על תצהירים משפטים של ידועים בציבור, לקבל ייעוץ באשר למעמדם החוקי והמשפטי של זוגות בישראל - בהרצאות, סדנאות, ובמפגשים אישיים.
 
   
 
 
 גם לעמותה זו אפשר לעגל לטובה 
 

פרטי העמותה

טלפון: 073-7877712
כתובת: יגיע כפיים 2, תל אביב
כתובת דוא"ל: info@bfree.org.il
תחום: שינוי חברתי ופוליטי, דת ורוח
עמותה רשומה (ע"ר): 580512184
שנת הקמה: 2009
איזור פעילות: כל הארץ
קהל יעד: כל הציבור
ייעוד: להבטיח לכל אזרח במדינה חופש דת וחופש מדת ומקדמת כינון חברה פלורליסטית ודמוקרטית ברוח הציונות ומגילת העצמאות.
אתר: http://bfree.org.il/

נא להשאיר פרטים