מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות פיתוח כלים מתקדמים למדידה חברתית, פיתוח תווי תקן חברתיים, מיפויים חברתיים, מחקר יישומי, ייעוץ, כנסים והדרכות.
עמותות משקיעים א א א

כנפיים של קרמבו

עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות
תו מידות לאפקטיביות מעיד כי העמותה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה,
להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם.
 
על אודות העמותה

´כנפיים של קרמבו´ הינה תנועת הנוער, הראשונה והיחידה מסוגה בעולם, לילדים ונוער עם צרכים מיוחדים ועשרות סניפיה פזורים ברחבי הארץ, במגוון קהילות וישובים.

בתנועה אלפי  פעילים - ילדים ובני נוער עם ובלי מוגבלויות;  יהודים (דתיים וחילוניים), מוסלמים, נוצרים ודרוזים- כל מגוון  החברה הישראלית. בנוסף פעילים בה צעירים בשנת שירות וסטודנטים.

´כנפיים של קרמבו´ מקיימת פעילות חברתית-חינוכית בלתי פורמלית בשעות אחר הצהריים, במודל של חונכות אישית-במסגרת קבוצתית. מרבית החונכים הינם בני נוער מהחינוך הכללי. הפעילות המשותפת תורמת להגברת המודעות לאוכלוסיות מיוחדות ולנגישות חברתית, תוך מתן מענה לצרכיהם הרגשיים והחברתיים והשתלבותם בחברה הישראלית של אנשים עם צרכים מיוחדים.

´כנפיים של קרמבו´ קולטת ילדים רבי נכויות (מגבלות פיזיות, קוגניטיביות, מרחביות, חושיות, תקשורתיות) ומעניקה להם מסגרת חברתית נגישה ומותאמת יחד עם בני גילם, המפתחת את כישוריהם החברתיים וממלאת אחר זכותם להשתייך ולתרום לחברה.

הפעולות המועברות בתנועה עוסקות בנושאים שעל סדר יומה של החברה הישראלית והחברה האוניברסלית ובנוסף מתקיימות פעילויות של תרומה לקהילה ביישובים בהם פועלים סניפי התנועה. 

 

 'כנפיים של קרמבו´ מפעילה עשרות סניפים אזוריים ברחבי הארץ. נכון לשנת 2016 לתנועה למעלה מ-50 סניפים ברחבי ישראל. מידי שנה נפתחים סניפים חדשים בדגש על איזורי הפריפריה הגאוגרפית והחברתית.  

 
 
חזון התנועה – יוצרים יחד, מקום ומשמעות לכל אדם.
 
 
 
 גם לעמותה זו אפשר לעגל לטובה                            

פרטי העמותה

טלפון: 09-8852385
כתובת: הנביאים 17 רמת השרון 4727919, ת.ד 1166
כתובת דוא"ל: krembo@krembo.org.il
תחום: אנשים עם מוגבלויות
עמותה רשומה (ע"ר): 580455681
שנת הקמה: 2002
איזור פעילות: כל הארץ
קהל יעד: ילדים עם צרכים מיוחדים, בני נוער, בני נוער עם מוגבלויות
ייעוד: לבנות תנועה בינלאומית לילדים ולנוער עם צרכים מיוחדים, שתהווה מענה לרוח, לחשיבה, לרגש ולגוף של היחיד, הקהילה והחברה.
אתר: http://www.krembo.org.il/
לקריאת דוח מידות

נא להשאיר פרטים

השארת מייל לצורך משוב אנונימי עתידי