מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות פיתוח כלים מתקדמים למדידה חברתית, פיתוח תווי תקן חברתיים, מיפויים חברתיים, מחקר יישומי, ייעוץ, כנסים והדרכות.
א א א

אנסמבל בת-שבע – הלהקה הצעירה

עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות
 
תו מידות לאפקטיביות מעיד כי העמותה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה,
להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם.
 
להקת בת-שבע נוסדה בשנת 1964 כלהקה רפרטוארית על-ידי הברונית בת שבע דה-רוטשילד שמינתה את מרתה גרהאם כיועצת אמנותית. הלהקה הייתה הלהקה הראשונה, להוציא את להקתה שלה, שביצעה את ריקודיה של גרהאם. בשנת 1987 נרשמה "להקת מחול בת-שבע" כעמותה. מנכ"לית הלהקה החל משנת 2009 היא דינה אלדור. בשנת 1990 מונה אוהד נהרין למנהלה האמנותי של הלהקה והוא מכהן בתפקיד זה עד היום. באותה שנה הרחיבה הלהקה את פעילותה והקימה את "אנסמבל בת-שבע", חממה לרקדנים צעירים מצטיינים המהווה גם עתודה ללהקה הבוגרת. כיום מונה הלהקה כ-40 רקדנים והיא מופיעה ברחבי הארץ ובעולם. משרדי הלהקה וחדרי החזרות שוכנים במרכז סוזן דלל בתל-אביב, שם גם מתקיימות מרבית הופעות הלהקה.
לפי סיווג משרד התרבות, להקת בת-שבע היא להקת המחול הגדולה בישראל והיא מקיימת כ-220 הופעות בשנה לכ-100,000 צופים.
 
 
    
 

    

פרטי העמותה

טלפון: 03-5171471
פקס: 03-5160231
כתובת: יחיאלי 6 מרכז סוזן דלל נווה צדק תל-אביב 65149
כתובת דוא"ל:
תחום: תרבות ופנאי
עמותה רשומה (ע"ר): 580111185
שנת הקמה: 1987
איזור פעילות: כל הארץ
קהל יעד: כלל הציבור
ייעוד: קיומה, קידומה ושגשוגה של להקת בת-שבע למחול מודרני; עידוד מעורבות וצפייה של קהל מירבי במחול מודרני; קיומו של צוות רקדנים וכוריאוגרפים מובחר; הכנת עתודה של רקדנים וכוריאוגרפים ללהקה ופיתוח כושרם ואישיותם לצורך הלהקה
אתר: http://www.batsheva.co.il/
לקריאת דוח מידות

נא להשאיר פרטים