מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות פיתוח כלים מתקדמים למדידה חברתית, פיתוח תווי תקן חברתיים, מיפויים חברתיים, מחקר יישומי, ייעוץ, כנסים והדרכות.
א א א

להקת מחול בת-שבע

עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות
 
תו מידות לאפקטיביות מעיד כי העמותה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה,
להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם.
 
להקת מחול בת-שבע שנוסדה ב-1964 כלהקה רפרטוארית על-ידי הברונית בת שבע דה-רוטשילד היא מלהקות המחול הבולטות והידועות ביותר בעולם. בשנת 1987 נרשמה "להקת מחול בת-שבע" כעמותה. הלהקה ניצבת בחוד החנית של עולם המחול המקומי והבינלאומי, הן בזכות קולו הכוריאוגרפי הנועז של כוריאוגרף הבית אוהד נהרין והן בזכות איכות הביצוע הבלתי מתפשרת של רקדני הלהקה.
 
בת-שבע היא להקת המחול הגדולה בישראל והיא  מונה כ-40 רקדנים ורקדניות מהארץ ומהעולם בשתי להקות: הלהקה הבוגרת ואנסמבל בת-שבע – הלהקה הצעירה. במהלך השנה מקיימת הלהקה כ-250 הופעות בארץ ובעולם בפני למעלה מ-100,000 צופים וצופות. לצד המופעים יוזמת הלהקה פעילות חינוכית ענפה לרקדנים צעירים בפלטפורמות שונות בהן בית ספר למחול, קורסים וסדנאות.
 
אוהד נהרין ששימש כמנהלה האמנותי של הלהקה במשך שלושה עשורים  (1990-2018), הפך  אותה למוקד עלייה לרגל עבור רקדנים ורקדניות ועבור שוחרי מחול מרחבי העולם, וביסס  את העיר תל-אביב כבירת מחול בינלאומית.  גילי נבות משמשת כמנהלת אמנותית מאז 2018. מנכ"לית הלהקה החל משנת 2009 היא דינה אלדור.
 
 
בת-שבע היא כור-היתוך ליוצרים ולרקדנים מעולים. מתוך מחויבות ליצירה עכשווית פורצת דרך, בת-שבע פועלת לטיפוח כישרונות ולשכלול מיומנויות, תוך קירוב מתמיד של קהל רחב לאמנות המחול.  
 
    
 

    

פרטי העמותה

טלפון: 03-5171471
פקס: 03-5160231
כתובת: יחיאלי 6 מרכז סוזן דלל נווה צדק תל-אביב 65149
כתובת דוא"ל:
תחום: תרבות ופנאי
עמותה רשומה (ע"ר): 580111185
שנת הקמה: 1987
איזור פעילות: כל הארץ
קהל יעד: כלל הציבור
ייעוד: קיומה, קידומה ושגשוגה של להקת בת-שבע למחול מודרני; עידוד מעורבות וצפייה של קהל מירבי במחול מודרני; קיומו של צוות רקדנים וכוריאוגרפים מובחר; הכנת עתודה של רקדנים וכוריאוגרפים ללהקה ופיתוח כושרם ואישיותם לצורך הלהקה
אתר: http://www.batsheva.co.il/
לקריאת דוח מידות

נא להשאיר פרטים