מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות פיתוח כלים מתקדמים למדידה חברתית, פיתוח תווי תקן חברתיים, מיפויים חברתיים, מחקר יישומי, ייעוץ, כנסים והדרכות.
א א א

לוחמים ללא גבולות

 עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות
תו מידות לאפקטיביות מעיד כי העמותה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה,
להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם.
 
עמותת "לוחמים ללא גבולות" הינה עמותה ישראלית ציונית הפועלת למנף את התשתית העצומה של עשרות אלפי תרמילאים ישראלים בוגרי צבא המטיילים במדינות העולם השלישי לטובת התנדבות הומניטארית כחול לבן במדינות אלו כחלק מ"הטיול הגדול".
 
העמותה הוקמה בשנת 2013 בידי שלושה קצינים בוגרי יחידת דובדבן אשר טיילו במזרח הרחוק ונחשפו לכמות הבלתי נתפסת של ישראלים המטיילים במדינות העולם השלישי במהלך "הטיול הגדול" (כמות הנאמדת בכ450,000 תרמילאים מדי עשור). המחשבה הייתה כי אם נשכיל למנף תשתית עצומה זו נוכל לעשות המון טוב וגם להציג את פניה היפות והאמיתיות של ישראל ובוגרי צה"ל בעולם.
 

 

 

פרטי העמותה

עמותת לוחמים ללא גבולות
כתובת: אימבר 7, פתח תקווה קומה 6 (למשלוח דואר: חנה רובינא 19/3 פ"ת)
כתובת דוא"ל: info@hfl.org.il
תחום: סיוע בינלאומי
עמותה רשומה (ע"ר): 580581916
שנת הקמה: 2013
איזור פעילות: בינלאומי
קהל יעד: משוחררי צה
ייעוד: אנו מאמינים כי מדינת ישראל צריכה להיות לא רק מעצמת הייטק, מדע וחקלאות אלא גם ובעיקר מעצמה של חסד והתנדבות. בחזוננו הפרויקט הופך למפעל התנדבות ישראלי חובק עולם המפעיל מרכזי התנדבות כחול לבן במדינות המזרח הרחוק, דרום אמריקה ואפריקה כאשר כל מחזור התנדבות שלנו מתחיל בהתנדבות בת שלושה ימים בארץ עם נוער בסיכון, זאת במסגרת פרויקט
אתר: http://hfl.org.il/

נא להשאיר פרטים