מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות פיתוח כלים מתקדמים למדידה חברתית, פיתוח תווי תקן חברתיים, מיפויים חברתיים, מחקר יישומי, ייעוץ, כנסים והדרכות.
א א א

מידות ועיגול לטובה

שיתוף הפעולה בין מידות לעיגול לטובה
 
עיגול לטובה היא יוזמה המאפשרת לציבור הרחב לעשות מעשים טובים בכל יום.
 
באמצעות הוראה קבועה אפשר לעגל כל עסקה בכרטיס האשראי או את תלוש המשכורת החודשי, ואת ההפרש לתרום לעמותה או למטרה הקרובים ללב התורם. תרומה של אגורות ספורות של אנשים רבים תיצור כוח כלכלי משמעותי לתועלת עמותות ראויות במגזר השלישי.
 
הכסף הנתרם מועבר במלואו לעמותות שהתורם בחר. כל העמותות העומדות לבחירת התורם נבדקו על ידי מידות ועברו סינון קפדני על ידי ועדה ציבורית בראשותו של נשיא ביהמ"ש העליון לשעבר, השופט מאיר שמגר. כך מובטח כי התרומות מגיעות במלואן לארגונים המספקים מקסימום תועלת חברתית לצד שקיפות לציבור והתנהלות תקינה. העמותות הנבחרות מחולקות ל-10 תחומי פעילות שונים, כגון ילדים ונוער בסיכון, איכות הסביבה, נשים ועוד. כך מובטח שכל תורם ימצא עמותה ראויה הקרובה לליבו. לרשימה המלאה
 
עיגול לטובה היא עמותה ללא מטרות רווח שנוסדה בשנת 2008 ע"י אורני פטרושקה, יעקב בורק ויהושע אגסי, כחלק מעמותת עיגול לטובה הבינלאומית Round Up International. עיגול לטובה ישראל נבחרה להיות העמותה החלוצה בעולם, שאליה יצטרפו עמותות במדינות נוספות.

רוצים להצטרף לעיגול לטובה? 
 
אחת לשנה, במהלך חודש דצמבר, מתקיימת הוועדה הציבורית לעמותות חדשות המעוניינות להצטרף לעיגול לטובה. 
על כן התאריך האחרון לשליחת חומרים לקבלת תו מידות והצטרפות לעיגול לטובה הוא ה-30.6 בשנה הנוכחית.  
 
*אין הגבלת זמן בשנה לשליחת חומרים לתו מידות בלבד. 
 
לפרטים אודות תהליך תו מידות>>> info@midot.org.il 
להרשמה להדרכה לעמותות חדשות לחצו כאן
 
 

נא להשאיר פרטים