מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות פיתוח כלים מתקדמים למדידה חברתית, פיתוח תווי תקן חברתיים, מיפויים חברתיים, מחקר יישומי, ייעוץ, כנסים והדרכות.
א א א

משמר בעלי החיים בישראל

עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות
תו מידות לאפקטיביות מעיד כי העמותה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה,
להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם.
 
על אודות העמותה

עמותת "משמר בעלי החיים בישראל" מקימה ומפעילה יחידות מתנדבים אשר פועלות בשיתוף פעולה עם הרשויות השונות ומטרתן הגנה על בעלי חיים מפני התעללות והזנחה. העמותה מגייסת, מכשירה ומפעילה מתנדבים שיוצאים לשטח ופועלים בסמכות חוקית לאכיפת חוק צער בעלי חיים (החוק אשר נחקק לצורך הגנה על בעלי חיים מפני התעללות והזנחה). הכשרת המתנדבים כוללת קורסים מקצועיים של העמותה, המעניקים להם את הידע הדרוש לפעול בתחום. בעקבות דיווחים על התעללות או על החזקה רשלנית של בעל חיים, יוצאים המתנדבים לשטח ומטפלים במקרים המדווחים, אוספים מידע ועורכים ביקורות חוזרות עד למיצוי הטיפול.
במקרי התעללות והזנחה קשים, בעלי החיים מוחרמים מידי הבעלים ומועברים להסגר העירוני או לפנסיונים על מנת למצוא להם משפחה מאמצת. בעלי החיים המוחרמים אינם מורדמים למוות בשום מקרה, למעט מחלה סופנית.
כיום פועלת העמותה בתל אביב יפו, רמת גן וסביון, ביישובי מועצה אזורית חבל מודיעין ומתעתדת להרחיב את פעילותה ליישובים נוספים.

העמותה הוכרה כ"ארגון למען בעלי חיים" על ידי שר החקלאות והשר להגנת הסביבה ופועלת לקידום הליכים משפטיים כנגד המתעללים בבעלי חיים ולמיצוי הדין עימם ובין היתר הגשת תלונות במשטרה, משלוח מכתבי התראה ופניות לבתי המשפט.
כמו כן, מקיימת העמותה פעילות הסברה בקרב ח”כים ושוטרים, על מנת להגביר את המודעות לחוק צער בעלי חיים בישראל ואכיפתו.

אנו מאמינים כי אכיפת החוק חייבת להיות משולבת בחינוך לאהבת בעלי חיים וכיבוד זכויותיהם, כחלק אינטגרלי מתכנית הלימוד בבתי הספר, במשטרה וברשויות. מתנדבי משמר בעלי החיים מפעילים מערכי הסברה וחינוך העוסקים בזכויות בעלי חיים ובלקיחת אחריות על הטיפול בהם.

 
    

פרטי העמותה

כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 10248 מיקוד 5200201
טלפון: 03-6500102
פקס: 03-6500103
כתובת דוא"ל:
תחום: בעלי חיים
עמותה רשומה (ע"ר): 580423895
שנת הקמה: 2004
איזור פעילות: תל אביב יפו , רמת גן
קהל יעד: בעלי חיים אשר חיים במצוקה או חווים התעללות.
ייעוד: אכיפת חוק צער בעלי חיים, טיפול במקרי קצה של הזנחה והתעללות
אתר: http://mishmar.org/

נא להשאיר פרטים