מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות פיתוח כלים מתקדמים למדידה חברתית, פיתוח תווי תקן חברתיים, מיפויים חברתיים, מחקר יישומי, ייעוץ, כנסים והדרכות.
א א א

מידות ושיתופים בפינה קבועה ב''ממון''

בכל שבוע מתארח משקיע חברתי במדור קבוע במוסף "ממון" של ידיעות אחרונות
 
מידות ושיתופים מציגות: מדור שבועי חדש במוסף "ממון" של ידיעות אחרונות. בכל שבוע יתראיין במדור משקיע חברתי שיספר על אסטרטגיית התרומה שלו, העמותות שלהן הוא תורם ופעילותו החברתית. הפינה היא פרי שיתוף פעולה בין ידיעות אחרונות, שיתופים לקידום החברה האזרחית ומידות - לקידום האפקטיביות של משקיעים חברתיים (תורמים) ועמותות.
 

ריאיון עם שירה וג'יי רודרמן בפינה השבועית של מידות ושיתופים ב''ממון''

שירה וג'יי רודרמן מספרים בריאיון לממון על הקרן המשפחתית שהקימו, שתומכת בארגונים ובתכניות לשילוב ילדים, בני נוער ומבוגרים עם מוגבלויות בחברה.
להמשך...

ריאיון עם יהודית סידיקמן בפינה השבועית של מידות ושיתופים ב''ממון''

יהודית סידיקמן, יזמת חברתית ופילנתרופית שהקימה את עמותת "אל הלב", מספרת בריאיון לממון על פעילותה הפילנתרופית בתחום החינוך והתמיכה באוכלוסיות בסיכון.
להמשך...

ריאיון עם יהודה זיסאפל בפינה השבועית של מידות ושיתופים ב''ממון''

יהודה זיסאפל, מבעלי קבוצת רד בינת, מספר בריאיון ל"ממון" על פעילותו הפילנתרופית בתחום החינוך הטכנולוגי במטרה לבנות את ההיי-טקיסטים של העתיד, שיתרמו לחברה כולה
להמשך...

ריאיון עם ינקי מרגלית בפינה השבועית של מידות ושיתופים ב''ממון''

ינקי מרגלית, יזם הייטק ופעיל חברתי, מספרת בריאיון ל"ממון" על הפרויקטים והעמותות שבהם הוא תומך ובעיקר על האנשים שמאחוריהם.
להמשך...

ריאיון עם מרב מנדלבאום בפינה השבועית של מידות ושיתופים ב''ממון''

מרב מנדלבאום, יועצת ארגונית ויו"ר עמותת רעות, מספרת בריאיון ל"ממון" על התנדבותה בעמותה המפעילה בית חולים שיקומי ובית לניצולי שואה ולחסרי בית בשכונת יד אליהו בתל אביב.
להמשך...

ריאיון עם רעיה שטראוס בן דרור בפינה השבועית של מידות ושיתופים ב''ממון''

רעיה שטראוס בן דרור, שותפה ונשיאה בחברת שטראוס השקעות בע"מ ופעילה חברתית, מספרת בריאיון ל"ממון" על פעילותה בשלושה תחומים מרכזיים - מתן הזדמנות לצעירים ובני נוער, פיתוח הגליל והשקעה בעתיד המדינה.
להמשך...

ריאיון עם אבנר סטפק בפינה השבועית של מידות ושיתופים ב''ממון''

אבנר סטפק בריאיון לממון בפינה השבועית של מידות ושיתופים: ממליץ למשקיעים חברתיים מתחילים לרכז את מאמציהם בתחום שמעניין אותם ולהשקיע בעקביות לאורך זמן, ולספר על התרומות כדי לעודד אחרים לתרום.
להמשך...

ריאיון עם יהודית יובל רקנאטי בפינה השבועית של מידות ושיתופים ב''ממון''

יהודית יובל רקנאטי, יזמת חברתית ופילנתרופית, מספרת בריאיון ל"ממון" על פעילות הקרן המשפחתית שהקימה וממליצה למשקיעים חברתיים מתחילים להתייחס לנתינה חברתית כמעט כמו להשקעה עסקית.
להמשך...

ריאיון עם אורני פטרושקה בפינה השבועית של מידות ושיתופים ב''ממון''

אורני פטרושקה, יזם הייטק ופעיל חברתי, מספר בריאיון ל"ממון" על פעילותו הפילנתרופית וממליץ למשקיעים חברתיים מתחילים להשתמש בכלים קיימים (כמו מידות וגיידסטאר) כדי לבדוק מראש למי תורמים.
להמשך...

נא להשאיר פרטים