מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות פיתוח כלים מתקדמים למדידה חברתית, פיתוח תווי תקן חברתיים, מיפויים חברתיים, מחקר יישומי, ייעוץ, כנסים והדרכות.
א א א

סאנרייז ישראל

עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות
תו מידות לאפקטיביות מעיד כי העמותה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה,
להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם.
 
אודות העמותה

עמותת “סאנרייז” מקיימת פעילויות פנאי וחברה לילדים חולי סרטן בגילאי 5 – 17 מכל המגזרים ומכל חלקי הארץ. הפעילות כולה מוצעת לילדים ולאחיהם ללא עלות, מתוך התחשבות בנטל הכלכלי הכבד שנושאות משפחות שילדן חולה במחלה מסכנת חיים. הרצון לשלב את אחיהם של הילדים החולים נובע מתוך הכרה בצרכים ובמצוקה שלהם בעת שהמשפחה כולה מגויסת סביב הדאגה והטיפול באח החולה והם נדחקים הצידה.

ילדים המתמודדים עם מחלת הסרטן נמצאים לעיתים קרובות במצב של בידוד חברתי. פעילות יומיומית רגילה של משחק בחוץ עם ילדים מסוכנת עבורם. המערכת החיסונית הירודה שלהם עקב הטיפולים מצריכה אמצעי זהירות ומגבלות. 

העמותה מפעילה קייטנות יומיות במהלך חודש אוגוסט ובחופשת הפסח ופעילויות פנאי למשפחות לאורך כל השנה, המותאמות לצרכים הרפואיים והרגשיים הייחודיים של הילדים בשני מוקדים בארץ: באבן יהודה ובבאר שבע.

בנוסף, עמותת סאנרייז מכשירה  בני נוער המתמודדים עם מחלת הסרטן בתכנית מנהיגות צעירה המכשירה אותם להיות מדריכים צעירים, בשיתוף עם משרד החינוך. 

פעילויות "סאנרייז" מאפשרות לילדים לשחק באווירה מוקפדת ומוגנת, ליהנות מפעילויות שילדים בריאים חווים. כל הפעילויות מתחשבות בצרכים המיוחדים של המשתתפים, בשיתוף  והשגחה של צוות רפואי זמין באתר הקייטנה.

  

 
 
גם לעמותה זו אפשר לעגל לטובה

פרטי העמותה

טלפון: 09-9501544
פקס: 09-9501881
כתובת: ת.ד 9092, אבן יהודה, 4050003
כתובת דוא"ל: info@sunriseisrael.org.il
תחום: בריאות ורווחה
עמותה רשומה (ע"ר): 580517167
שנת הקמה: 2009
איזור פעילות: כל הארץ
קהל יעד: ילדים חולים ומשפחותיהם
ייעוד: שיפור איכות חייהם ורווחתם של ילדים חולי סרטן ומשפחותיהם
אתר: http://sunriseisrael.org.il/

נא להשאיר פרטים