מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות דירוג ארגונים ללא מטרות רווח וביצוע דוחות תחום.
עמותות משקיעים א א א

עמותות אפקטיביות

עמותות מספרות על הדרך לאפקטיביות

סיגל פרץ יהלומי, מנכ''לית אקים ישראל

"אני סבורה שכל ארגון, ובוודאי ארגון ותיק כאקים הפועל זה 60 שנה, זקוק לבחינה מחודשת של הפעילות שלו. על כל ארגון לבחון את ביצועיו אל מול המטרות והיעדים שהציב לעצמו, ולא פחות חשוב מכך, לבחון גם את היעדים עצמם ולעדכן אותם בהתאם למציאות המשתנה."

אוריאל לדרברג, מנכ''ל פעמונים

|פעמונים מחויבת לחזון שמידות מקדמת - אפקטיביות, מדידה, מדדים להצלחה..הדירוג אפשר לנו לבטא את המצוינות והייחודיות שלנו כארגון ולבדל אותנו בשוק הרווי של ריבוי עמותות.."

אפרת שפרוט, מנכ''לית עלם

"אנו משתמשים בדוחות בפגישות עם תורמים פוטנציאליים, בעיקר עם אנשים מחו"ל שנותנים יותר תשומת לב למדידה והערכה.. ומקבלים תגובות חיוביות על הדוח – הערכה רבה לעצם קיומו..."

ד''ר לינדה מוסק, מנכ''לית קלי''ק

"כמי שעומדת בראש הארגון, היה חשוב לי לדעת שאנו מתנהלים באפקטיביות. אני חושבת שדירוג מידות מאפשר למנ"כל ששואף להצליח ולמנף את הארגון שהוא עומד בראשו, להיות מנהל מוצלח יותר..."

קלרה פלדמן, מנכ''לית שק''ל

"הבדיקה של מידות מאוד יסודית ומקיפה.. ללא ספק - עמותה שמרגישה ביטחון בעבודה שלה ורואה עצמה כמובילה, חייבת להיות שם, במקום של אפקטיביות, הערכה ולמידה תמידית.."

ג'ין יודס, מנכ''לית בית איזי שפירא

"דירוג מידות הפך לכלי עבודה משמעותי ביותר, הן מבחינה פנים ארגונית והן כלפי חוץ, בעיקר בתחום גיוס משאבים..."
לציטוטים נוספים

שאלון זריז לעמותה שתעיז

רוצים לדעת האם העמותה שלכם מוכוונת לאפקטיביות ולהשגת תוצאות חברתיות? ענו על ארבע השאלות הקצרות שלנו!
לשאלון לחץ כאן
ארגז הכלים
Forces For Good
הספר מציג מודל מעניין, מנקודת מבט שונה, להגדלת האפקטיביות של ארגונים לשינוי חברתי. בדיקה מעמיקה של 12 ארגונים אמריקאים שהביאו לשינוי יוצא דופן הובילה למציאת מכנים משותפים הקיימים בכולם. העיקרון שמציע.
לקריאה מלאה
כיצד לדווח נכון על תוצאות הפעילות של העמותה?
חשיבות הדיווח על תוצאות הפעילות של העמותה הופכת יותר ויותר ברורה לעמותות ולתורמים. מהו דיווח טוב ואיך הוא יכול לעזור לעמותות? ארגון NPC מציג שש עצות לדיווח טוב יותר.
לקריאה מלאה
לכלים נוספים ליחצו כאן

רשימת הדירוגים המלאה

חיפוש דירוג

שם עמותה:
תחום:
להורדת הברושור
מסמכים לשימוש בתהליך הדירוג

לקריאה מלאה
עלון מידות

לקריאה מלאה

נא להשאיר פרטים

השארת מייל לצורך משוב אנונימי עתידי