מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות פיתוח כלים מתקדמים למדידה חברתית, פיתוח תווי תקן חברתיים, מיפויים חברתיים, מחקר יישומי, ייעוץ, כנסים והדרכות.
א א א

כפר נהר הירדן

עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות
תו מידות לאפקטיביות מעיד כי העמותה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה,
להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם.
 
אודות העמותה 
כפר נהר הירדן הוא כפר נופש ייחודי ויחיד בישראל ובמזה"ת, המעניק לילדים/ות בגילאי 9-18 המתמודדים עם מחלות קשות, מסכנות חיים וכרוניות, ולילדים עם מוגבלויות, נופש חווייתי ובטוח המותאם להם, בליווי צוות הדרכה מקצועי וטיפול/גיבוי רפואי מלא. כל זאת - ללא עלות לילד ולמשפחתו. 

מידי שנה מתקיימים כ 40 מחזורי נופש המחולקים עפ"י סוג מחלה וגיל, בהם נופשים כ-1,800 ילדים/ות, ללא הבדל מוצא, דת, מין וגזע. כמו כן, מתקיימים סופי שבוע למשפחות שבהן ילד/ה חולה. בכפר מגוון פעילויות: פארק אתגרי, מרכז ספורט ובריכה, תיאטרון, מתחם חץ וקשת, פינת חי, רכיבה על סוסים וסדנאות צילום, בישול, עפיפוניאדה, יצירה ועוד. הפעילויות מקנות לחניכים חוויות מסעירות אך בטוחות, מהנות ובלתי נשכחות, מעודדות תמיכה ועזרה הדדית ומחזקות את הערך והדימוי העצמי של החניכים. 

הכפר הוא חלק מרשת בינלאומית של כפרים לילדים חולים SeriousFun Children's Network, שהוקמה ע"י פול ניומן ושמרכזה בארה"ב. בבסיס גישתנו החינוכית נמצאות 4 מטרות, המשולבות יחד ליצירת התרבות המיוחדת של הכפר: כיף והנאה, חוויית הצלחה, גיבוש חברתי והזדמנות לגלות ולהתנסות בעולמות תוכן חדשים. תחושת ההעצמה, קבוצת התמיכה המשמעותית שנוצרת וחיזוק הביטחון העצמי מאפשרים לילדים ששבים לביתם בכוחות מחודשים להתמודד טוב יותר עם מחלתם

 

גם לעמותה זו אפשר לעגל לטובה

   

 

פרטי העמותה

כתובת: כפר נהר הירדן, ת.ד. 407 גבעת אבני, 1522700.
טלפון: 04-6608999.
כתובת דוא"ל: mail@jrv.org.il
תחום: אנשים עם מוגבלויות
עמותה רשומה (ע"ר): 580355584
שנת הקמה: 2000
איזור פעילות: ילדים מגיעים לכפר מכל רחבי ישראל והרשות הפלשתינאית.
קהל יעד: ילדים ובני נוער המתמודדים עם מחלות קשות וכרוניות, וילדים עם מוגבלויות.
ייעוד: להעניק לילדים המתמודדים עם מחלות קשות, מסכנות חיים וכרוניות, ולילדים עם מוגבלויות, נופש חווייתי ובטוח המותאם להם.
אתר: http://jrv.org.il/

נא להשאיר פרטים