מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות פיתוח כלים מתקדמים למדידה חברתית, פיתוח תווי תקן חברתיים, מיפויים חברתיים, מחקר יישומי, ייעוץ, כנסים והדרכות.
א א א

נבט-צמיחה לעתיד 2015 (חל"צ)

עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות 
 
תו מידות לאפקטיביות מעיד כי העמותה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה,
להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם.
 
אודות העמותה 

נבט הוא ארגון ללא מטרות רווח שחרט על דגלו לאפשר חינוך בבתי ספר שלומדים בהם ילדים המגיעים מאוכלוסיות מוחלשות. אנחנו מאמינים שחינוך הוא הדרך העיקרית ליצור הזדמנויות ולאפשר ניידות חברתית. בכדי שבית הספר יוכל למלא את תפקידו החינוכי נאמנה, צרכיהם הבסיסיים של תלמידיו צריכים לקבל מענה איכותי. 

נבט מספק מידי יום סנדוויצ'ים טריים ומזינים לאלפי ילדים בכל רחבי הארץילד שמגיע מידי יום ללא כריך לבית הספר, בין אם בשל הזנחה וחוסר תפקוד מצד הוריו ובין בשל מצב כלכלי קשה, הוא ילד שאינו מרוכז בהתרחשות הלימודית ומבחינתו בית הספר הוא מבנה בטון ולא מקום בו הוא יכול לרכוש השכלה ולהתפתח. הפעילות שלנו מטפלת בדבר הבסיסי ביותר תחושת שובע, שבלעדיה אי אפשר בכלל להתחיל לדבר על חינוך.

נבט הוא הארגון היחיד הפועל בפריסה ארצית, 612 בתי ספר ובהיקף של אלפי מוטבים מידי יום. הפעילות שלנו מתקיימת בעיקר בפריפריה הגיאוגרפית והחברתית , ב-46 רשויות מקומיות ואזוריות, בכל המגזרים והגילאיםמכיתה א' ועד י"ב.

בעלות של 3 שקלים לכל סנדוויץ', ובעלות של 540 ש"ח לשנת לימודים מלאה לילד, אנו מצליחים לספק תזונה בריאה ומאוזנת בארוחת הבוקר, הכוללת אך ורק ממרחים בריאים ולחמים מקמח מלא. אנו מתדרכים את בתי הספר לחלק את הסנדוויצ'ים תוך שמירה על דיסקרטיות בכדי להבטיח שמירה על כבודם ופרטיותם של הילדים.

הפעילות שלנו מאפשרת התחלה שווה לילדים הללו ונותנות להם את היכולת להפיק מבית הספר את המרב. בעזרת פתרון כל-כך טריוויאלי, אנו מייצרים שינוי גדול. כך 93% ממנהלי בתי הספר שבהם אנו פועלים דיווחו על שיפור בהתנהגות התלמידים ו-59% דיווחו כי הכריך הביא להגדלת שיעורי הנוכחות של התלמידים בבית הספר ובשיעורים.

 

 

פרטי העמותה

עמותת נבט, צמיחה לעתיד 2015 בע"מ (חל"צ)
09-7909212
הסדנא 11 רעננה, ת.ד 2297


כתובת דוא"ל: info@nevet.org
תחום: חינוך, רווחה
עמותה רשומה (ע"ר): 515354793
שנת הקמה: 2015
איזור פעילות: ארצי
קהל יעד: תלמידים
ייעוד: קידום שיוויון ההזדמנויות בחינוך באמצעות מתן פיתרון תזונתי בארוחת הבוקר למען ילדי ישראל הזקוקים לו.
אתר: http://www.nevet.org/

נא להשאיר פרטים