מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות פיתוח כלים מתקדמים למדידה חברתית, פיתוח תווי תקן חברתיים, מיפויים חברתיים, מחקר יישומי, ייעוץ, כנסים והדרכות.
א א א

עמותת ניר

עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות בהצטיינות
 
תו מידות לאפקטיביות בהצטיינות מעיד כי העמותה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה, להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם.
 
 
על אודות העמותה
עמותת ניר (Near) היא ארגון ללא כוונת רווח העוסק בחינוך, כדי לקדם אידיאלים של סובלנות וקבלת ה"אחר" - יהודים וערבים, דתיים וחילונים, חינוך רגיל וחינוך מיוחד - במטרה ליצור עולם טוב יותר, עולם שבו שוררים כבוד והבנה בין בני ובנות תרבויות שונות.

בשיטה חינוכית חדשנית שפותחה במסגרת עמותת ניר זוכים תלמידים בני תרבויות שונות באוכלוסייה לשתף פעולה במסגרת למידה משותפת ולהכיר אלה את אלה. זאת במטרה להקדים את הדעות הקדומות וליצור גשרים בין בני התרבויות השונות, דור העתיד של החברה הישראלית. התכנית מיועדת לבנות ובנים בגילאי 12-10, ומשתמשת בטכנולוגיות חדשניות המתגברות על מחסומי השפה והמרחקים הגיאוגרפיים כדי ליצור קשרים בין-אישיים לטווח ארוך, שיקדמו דיאלוג שבבסיסו כבוד הדדי.  

הקסם והחדשנות הטמונים בתכנית שלנו נובעים משני עמודי התווך של התכנית, הדיגיטלי והפדגוגי, ואלו הופכים את המשימות שהתלמידים מקבלים, ממטלות לימודים רגילות - לחוויות משנות-חיים.

 

פרטי העמותה

טלפון: 09-7899299
כתובת: כתובת: קיבוץ גליל ים 4690500
כתובת דוא"ל: near@near.org.il
תחום: חינוך, סובלנות וקבלת האחר
עמותה רשומה (ע"ר): 580634996
שנת הקמה: 2017
איזור פעילות: ארצי
קהל יעד: תלמידים וסטודנטים
ייעוד: לאמץ את השונות, לטפח כבוד הדדי, לעודד את קבלת האחר. באמצעות שימוש בטכנולוגיות מתקדמות, עמותת ניר חותרת להתגבר על מחסומי שפה ומרחקים גיאוגרפיים, וליצור קשרים בינאישיים ארוכי-טווח
אתר: https://www.near.org.il/
לקריאת דוח מידות

נא להשאיר פרטים