מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות פיתוח כלים מתקדמים למדידה חברתית, פיתוח תווי תקן חברתיים, מיפויים חברתיים, מחקר יישומי, ייעוץ, כנסים והדרכות.
א א א

עמיחי

עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות
תו מידות לאפקטיביות מעיד כי העמותה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה,
להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם.
 
עמותת עמיח"י - עמותת משפחות לילדים מיוחדים בישראל – הוקמה ב-1994 בהוד השרון, ביוזמת הורים לילדים בעלי נכויות התפתחותיות: פיגור שכלי, PDD (אוטיזם), CP, תסמונת דאון ונכויות מורכבות אחרות. הרעיון היה לקדם פעילויות העשרה ופנאי לילדים וליזום רצף פתרונות ארוכי טווח לרווחת האוכלוסייה בעלת נכויות התפתחותיות שונות המתגוררת באזור השרון. שמה של עמותת עמיח"י מנציח את עמיחי שולזינגר ז"ל שנפל במלחמת השחרור.
חזון עמותת עמיח"י הוא קיום רצף שירותים וסל אפשרויות, בהתאם לעקרונות העמותה, שיספקו לאדם החריג, בכל פרק של מסלול חייו, מינקות עד זקנה, את מסגרת החיים המתאימה ביותר עבורו, תוך שיתוף מלא ושווה זכויות בקהילה.
עמותת עמיח"י דוגלת בעקרון השילוב של החריג בתוך החברה והקהילה, מתוך אמונה כי לכל אדם הזכות לחיות בכבוד ולהיות חבר מלא ושווה זכויות בקהילה. השירותים מתוכננים בהתאם לצרכים העולים מן השטח, והמסגרות נפתחות על פי מיפוי צרכים של המשפחות מתוך מטרה לספק מענה לכל ילד או בוגר בעל צרכים מיוחדים. הפעילות בעמותת עמיח"י פתוחה לכלל המגזרים, והמסגרות פועלות בכל ימות השנה, גם בתקופות בהן כל מסגרות החינוך והרווחה סגורות, למעט בימי חג ומועד עיקריים.
עמותת עמיח"י מפעילה מספר מסגרות הנותנות מענה לטווח גילאים רחב, מינקות עד בגרות,, לרמות תפקוד שונות בתוך המגוון הרחב של הנכות ההתפתחותית שבאוכלוסיה. בנוסף, מקדמת עמותת עמיח"י פעילות ענפה של שילוב החריג בקהילה, תוך פיתוח מסגרות התנדבות ושיתוף בכל רבדי החברה.
העמותה עובדת בשיתוף עם רשויות מקומיות, משרד הרווחה, ביטוח לאומי וקרנות שונות.

 
 
  גם לעמותה זו אפשר לעגל לטובה
 
 
 

פרטי העמותה

טלפון: 09-7430004
פקס: 09-7686322
כתובת: יקינטון 3א', ת.ד.817, הוד השרון
כתובת דוא"ל: OFFICE@AMICHAI.ORG.IL
תחום: תמיכה במוגבלות שכלית, תמיכה במוגבלות פיזית
עמותה רשומה (ע"ר): 580243129
שנת הקמה: 1994
איזור פעילות: כל הארץ
קהל יעד: ילדים, נוער ומבוגרים בעלי נכויות התפתחותיות
ייעוד: פיתוח מענים איכותיים לאנשים עם נכויותהתפתחותיות ובני משפחותיהם בתחומי הפנאי, הדיורוהתעסוקה בקהילה.
אתר: http://www.amichai.org.il/
לקריאת דוח מידות

נא להשאיר פרטים