מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות פיתוח כלים מתקדמים למדידה חברתית, פיתוח תווי תקן חברתיים, מיפויים חברתיים, מחקר יישומי, ייעוץ, כנסים והדרכות.
א א א

ערוגות

עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות
תו מידות לאפקטיביות מעיד כי העמותה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה,
להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם.
 
אודות העמותה 
ערוגות - המרכז לקידום הילד והמשפחה (לשעבר מכון ה.ל.כ.ה), הינו מרכז לימודי וטיפולי ייחודי בעל ותק וניסיון של 25 שנה, המציע מערך טיפולים משולב לילדים ובני נוער מהחינוך הרגיל המתמודדים עם קשיים רגשיים או התנהגותיים, לקויות למידה ועיכובי התפתחות. המערך מופעל על ידי צוות רב תחומי מקצועי המונה כ-70 מטפלות מוסמכות ואנשי צוות.
המעטפת הטיפולית תחת קורת גג אחת מאפשרת לקדם את הילדים בתחומים שונים במקום אחד ובתאום מלא בין המטפלות, כך שיממשו בצורה מקסימלית את כישוריהם, לצד חיסכון באנרגיה ובזמן. בנוסף, ניתנת במקום הדרכת הורים וטיפולים זוגיים/ משפחתיים בהתאם לצורך על מנת למקסם את השפעת הטיפול. העמותה מפעילה גם תוכניות ללא תשלום עבור ילדי העדה האתיופית ועבור ילדים השוהים במקלטים לנשים נפגעות אלימות.
"ערוגות" פועל בשיטת ההתערבות המוקדמת, אשר הוכחה כמפחיתה נשירה בקרב ילדים ובני נוער. באמצעות הטיפול המוקדם והקניית כלים להתמודדות עם קשיים, משתלבים הילדים טוב יותר במערכת הכיתתית והחברתית ומסוגלים לסיים את חוק לימודיהם כנדרש, ולהמשיך אל עתיד מצליח.
כיום- אחרי 25 שנות פעילות, ברור מעל לכל ספק כי בזכות המרכז עשרות ומאות ילדים ונוער בסיכון המשיכו במסגרות חינוכיות בהצלחה וגדלו לאזרחים מצליחים ויצרניים כחלק אינטגרלי מהחברה הישראלית.
 
 
   
 
 
 

פרטי העמותה

כתובת: ארלוזורוב 16 ת.ד. 5503 מיקוד 3105402 חיפה
טלפון: 04-6888644
פקס: 04-8650958
כתובת דוא"ל: office@arugot.org
תחום: ילדים ונוער בסיכון, חינוך
עמותה רשומה (ע"ר): 58-017-422-5
שנת הקמה: 1991
איזור פעילות: חיפה
קהל יעד: אוכלוסיות סיכון – ילדים, נוער ומשפחות
ייעוד: קידום ילדים ובני נוער מהחינוך הרגיל, המתמודדים עם קשיים רגשיים או התנהגותיים, לקויות למידה ועיכובי התפתחות, ומשפחתם
אתר: http://arugot.org/he/

נא להשאיר פרטים