מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות פיתוח כלים מתקדמים למדידה חברתית, פיתוח תווי תקן חברתיים, מיפויים חברתיים, מחקר יישומי, ייעוץ, כנסים והדרכות.
א א א

קרן רמון

עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות
תו מידות לאפקטיביות מעיד כי העמותה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה,
להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם.
 
אודות העמותה
אגודת הסטודנטים היא הגוף המייצג של כ20,000 הסטודנטים/ות הלומדים באוניברסיטת בן-גוריון בנגב וחברה בהתאחדות הסטודנטים והסטודנטיות הארצית. האגודה נוסדה בשנת 1976 והחל משנת 1981 מוגדרת כעמותה רשומה ללא מטרות רווח ובעלת תו ניהול תקין של רשם העמותות בישראל. כיום אגודת הסטודנטים של בן-גוריון הינה הגדולה בישראל, בה עובדים כ-160 סטודנטים/ות ואנשי/ות מקצוע בתחומים רבים הנוגעים בכל תחום החיים של הסטודנטים/ות הלומדים/ות באוניברסיטה לדוגמא מליווי ותמיכה של למעלה מ-50 תאים וארגונים הפועלים בקמפוס ובעיר באר שבע, הפעלת ספריית השאלה לסטודנטים והפקת אירועי תרבות ייחודיים.
כגוף בלתי מפלגתי הפועל על בסיס שיוון זכויות מלא לכל חבריה, אגודת הסטודנטים מהווה את הכתובת בכל נושא אקדמי של הסטודנטים/ות אל מול האוניברסיטה ומוסדותיה וכן אחראית על קידום ופיתוח החיים הסטודנטיאליים בתוך קמפוס האוניברסיטה ומחוצה לו. פעילות זו כוללת את חיבורם של הסטודנטים לעיר באר שבע ולנגב במהלך שהותם/ן, הפקת אירועי תרבות וספורט, הפעלת קולנוע ייחודי, סטודיו אימונים, תמיכה וסיוע למשרתי מילואים ועוד.
 
  
 
 
 
 
    גם לעמותה זו אפשר לעגל לטובה.

פרטי העמותה

קומה 1, בניין 70, בית הסטודנט, הקמפוס ע"ש משפחת מרקוס.
טלפון: 08-6472342/3
פקס: 08-6472942
כתובת למשלוח דואר: ת.ד. 653 באר שבע, 8410501, יש לציין: עבור אגודת הסטודנטים.
כתובת דוא"ל: yor@aguda.bgu.ac.il
תחום: רווחה
עמותה רשומה (ע"ר): 580000099
שנת הקמה: 1981
איזור פעילות: באר שבע
קהל יעד: סטודנטים באוניברסיטת בן-גוריון בנגב
ייעוד: אגודת הסטודנטים באוניברסיטת בן גוריון בנגב תייצג, תשרת ותוביל את ציבור הסטודנטים
אתר: https://bgu4u.co.il/

נא להשאיר פרטים