מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות פיתוח כלים מתקדמים למדידה חברתית, פיתוח תווי תקן חברתיים, מיפויים חברתיים, מחקר יישומי, ייעוץ, כנסים והדרכות.
עמותות משקיעים א א א

שק"ל – שילוב קהילתי לאנשים עם מוגבלויות (ע"ר)

עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות
תו מידות לאפקטיביות מעיד כי העמותה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה,
להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם. 
  
 
אודות העמותה
שק"ל היא העמותה המובילה בישראל לשילוב אנשים עם מוגבלויות בקהילה. בשק"ל מאמינים ששילוב קהילתי של אנשים עם מוגבלויות הוא משימה לאומית המשפרת את החברה כולה. במשך קרוב ל- 40 שנות קיומה, שק"ל העניקה פתרונות לעשרות אלפי אנשים, בתחומי: דיור בקהילה, תעסוקה שיקומית, תרבות ופנאי, טיפול, ייעוץ והנגשה.
 
שק"ל הוקמה בשנת 1979 על ידי משרד העבודה והרווחה, ג'וינט-ישראל, ועיריית ירושלים. כיום, 550 עובדים ו-700 מתנדבים מסייעים לכ-8,000 אנשים מכל מגזרי החברה הישראלית: יהודים, מוסלמים ונוצרים, דתיים וחילוניים, אנשים בעלי צרכים שונים ולקויות שונות, כגון: אנשים עם ליקויי למידה, אנשים עם מגבלה שכלית, אנשים עם PDD אנשים עם אספרגר, אנשים עם נכות פיזית, אנשים עם לקות חושית ואנשים עם צרכים סיעודיים.
 
מרכז הפעילות של שק"ל נמצא בירושלים אך בשנים האחרונות שק"ל מתפתחת ופועלת ברחבי הארץ. בין מוקדי הפעילות של שק"ל: פתח תקווה, בת-ים, רמת גן, שוהם וחבל מודיעין, קבוצת יבנה, רחובות, כפר שמואל, ועוד.
 
חזונה של שק"ל הוא פיתוח שירותים קהילתיים עבור כל אדם עם מוגבלות על מנת לאפשר פעילות עצמאית בבית, בעבודה, בשעות הפנאי ובחברה. השירותים ניתנים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, תוך התחשבות בצרכי האדם ורצונותיו, ומתן אפשרות לחיים של כבוד, הגשמה עצמית, שילוב והשתתפות בקהילה כחברים שווי זכויות.
 
 
 
 
 
 
  גם לעמותה זו אפשר לעגל לטובה 

פרטי העמותה

טלפון: 02-6720157
פקס: 02-6725208
כתובת: יד חרוצים 11, תלפיות ת.ד. 53105 ירושלים 91530
כתובת דוא"ל: shekel@shekel.org.il
תחום: רווחה, בריאות, חינוך, אנשים עם מוגבלויות, נגישות
עמותה רשומה (ע"ר): 580020287
שנת הקמה: 1979
איזור פעילות: כל הארץ
קהל יעד: אנשים עם מוגבלויות פיזיות, אנשים עם מוגבלויות שכליות, אנשים עם מוגבלויות נפשיות
ייעוד: פיתוח והפעלת שירותים בקהילה לאנשים עם צרכים מיוחדים
אתר: http://www.shekel.org.il/
לקריאת דוח מידות

נא להשאיר פרטים

השארת מייל לצורך משוב אנונימי עתידי