מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות פיתוח כלים מתקדמים למדידה חברתית, פיתוח תווי תקן חברתיים, מיפויים חברתיים, מחקר יישומי, ייעוץ, כנסים והדרכות.
א א א

NPC משיקים את עשור ההשפעה החברתית

06/02/2012 10:17:00
ידידינו ב-NPC, אנגליה, מכריזים ממש בימים אלו על ראשיתו של עשור ההשפעה החברתית (The Decade of High Impact).
 
במפגש פסגה של ארגונים מתחום ההשפעה החברתית (Impact) שנערך בספטמבר, דנו המשתתפים בדרכים בהן אפשר יהיה להפוך את מדידת האפקטיביות לחלק יומיומי בעשייה החברתית של עמותות, ובאופן בו ניתן להשתמש באופן פרודוקטיבי יותר במידע שנאסף. לאורך זמן, התהליך יאפשר לעמותות ליצור שינוי משמעותי יותר בחיי המוטבים שלהם.
 
לתחושתם של אנשי NPC, הולכים ומצטברים סימנים למאמצים דומים ברחבי העולם שכולם יחד מרמזים על נטייה לאמץ את עקרונות האפקטיביות וההשפעה החברתית, בין היתר בהשראת NPC. ויש להם מומנטום – מספר ארגונים הפועלים בתחום, ביניהם: ACEVO, ACF, CES, NCVO ו- Substance מאמצים גישה דומה.
 
בדצמבר 2011 NPC פרסמו את Inspiring impact שמסכם את הדיונים באותו מפגש פסגה. כעת, רכובים על גל שיתופי הפעולה שיצרו ברחבי העולם, מכריזים NPC על עשור ההשפעה החברתית, שיחל השנה.
 
 
מה דעתכם – יומרני? משקף נכונה את המפה הפילנתרופית העולמית? מעורר השראה? מניע לפעולה?
 
 
NPC משיקים את עשור ההשפעה החברתית
מצטבר מומנטום לשיתופי פעולה בינלאומיים בתחום מדידת האפקטיביות של עמותות

חדש באתר

יסודות בהערכה משותפת - מדריך מעודכן

בהמשך להרצאתה של אניטה בייקר לנציגי עמותות שהוזמנו ע"י מידות וד"ר גילה מלך אנחנו שמחים להפיץ תרגום לחוברת בנושא הערכה שכתבה ביחד עם בת' ברונר. להמשך המאמר

שילוב יכולת הערכתית בפרקטיקה הארגונית

בהמשך להרצאתה של אניטה בייקר לנציגי עמותות שהוזמנו ע"י מידות וד"ר גילה מלך אנחנו שמחים להפיץ תרגום לחוברת בנושא הערכה שכתבה ביחד עם בת' ברונר. להמשך המאמר

מדגם השקעות חברתיות של קרן כהנוף בישראל

במשך כל שנות פעילותה בישראל תרמה קרן כהנוף כאמור יותר מ 110- מיליון דולר. מסמך זה יתאר רק מדגם מייצג
מפעילויותיה. להמשך המאמר
לרשימה המלאה

נא להשאיר פרטים