עמותה לילדים בסיכוןעמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות
 
 
תו מידות לאפקטיביות מעיד כי העמותה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה,
להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם.
 
אודות העמותה
ההעמותה לילדים בסיכון היא גוף ותיק ומקצועי בישראל בתחום הטיפול באוטיזם. הגוף מפתח תוכניות חוסן מקצועיות לכלל האוכלוסייה. במהלך 30 שנות פעילותה, העמותה מעניקה מענה אבחוני וטיפולי בקהילה לילדים ולבוגרים עם אוטיזם ולבני משפחותיהם. 

העמותה מפתחת, מקדמת ומעניקה שירותים בפריסה ארצית באמצעות שני מרכזי פעילות:

1. המרכז לטיפול וחקר באוטיזם הוא כתובת מקצועית מקדמת ותומכת לילדים, בני נוער, ובוגרים עם אוטיזם ולמשפחותיהם, ודואג למימוש זכויותיהם. המרכז מעניק שירותי טיפול מקצועיים באופן מותאם ונגיש. המרכז גם מכשיר דורות של מטפלים המתמחים ומתמקצעים בתחום האוטיזם, לומד ומטמיע שיטות טיפוליות, עוסק במחקרים בתחום פעילותו ומנגיש את הידע התיאורטי והקליני העדכני ביותר לטובת הילדים והמשפחות. המרכז פועל בשיתוף פעולה עם גורמים במערכת הבריאות, עם קופות החולים, עם מערכת החינוך, עם מערכת הרווחה ועם הרשויות המקומיות, ופועל בפריסה ארצית בכ-350 מסגרות טיפוליות – מצפון עד דרום, במרכז ובפריפריה. המרכז הוא חוד החנית בטיפול מקצועי בילדים, בני נוער ובוגרים עם אוטיזם, והתפיסה שמובילה את פעילותיו היא קידומו של האדם עם אוטיזם ושילובו בחברה. 

מרכז חוסן על שם כהן האריס – עוסק בייזום, פיתוח, ייעוץ, הכשרה, מחקר וחיזוי בתחום ההיערכות ופיתוח החוסן אישי, המשפחתי, הקהילתי והארגוני. כמו כן, המרכז משמש בית ספר להדרכה בתחומי עיסוקו.

 

 

 

העמותה יוצרת, מחדשת, מפתחת ומתפתחת, לטובת ילדים ובוגרים עם אוטיזם ומשפחותיהם, למען חיבור בין מעגלים במשפחה, בקהילה, בחברה, ובין עולמו של האדם עם אוטיזם לעולם.

 
 
 
  גם לעמותה זו אפשר לעגל לטובה 

http://www.midot.org.il/העמותה לילדים בסיכון