שמחה לילדעמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות

תו מידות לאפקטיביות מעיד כי העמותה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה,
להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם.
 
על אודות העמותה
"שמחה לילד" הוקמה במטרה לסייע ילדים החולים במחלות כרוניות וגנטיות ובשיקום ארוך תוך מתן דגש על ליווי אישי של הילדים לאורך תהליך האישפוז והשיקום, ובניית סביבה חברתית לילדים.
ב"שמחה לילד" מאמינים כי ליווי אישי ונתינת כלים חברתיים ונפשיים לילדים עם מחלות כרוניות או נכויות יאפשרו להם לגדול ולהתפתח לאנשים בוגרים תוך מיצוי הפוטנציאל האישי הטמון בהם להשתלב בחברה הישראלית ולהפוך לחלק תורם ומשמעותי בבגרותם.
המפגש היומיומי עם "אתגרי" המחלה ולחציה, מזמן עבור ילדים אלו זמני משבר מחד, אך מאידך מהווה התמודדות זו הזדמנות לצמיחה, לגיבוש חוסן נפשי ותעצומות נפש ולפיתוח והעמקת היכולות האישיות. עם זאת, שגרת החיים עם המחלה תובעת מילדים אלו ומבני משפחותיהם כוחות רבים ומאיימת על מימוש הפוטנציאל הטמון בהם והוצאות יכולותיהם מהכוח אל הפועל. המחלה מהווה פעמים רבות חיץ בין כוחותיו ויכולותיו של הילד ובין מימושם.
ב"שמחה לילד" מלווים את הילד ומשפחתו בשגרת היומיום, בניסיונותיו ומאמציו לגדול, להתפתח ולתפוס מקום בחברת בני גילו ולסייע בזיהוי הכוחות והיכולות האישיים של כל אחד מהילדים, בחיזוקם ובמימושם עד להשתלבות מלאה בחברה הישראלית כבוגר.
"שמחה לילד" חרטה על דיגלה לשפר את איכות חייהם של ילדים ונוער עם מחלות ולמימוש איכויות אלו ותרומתם למהלך החיים, תוך סיפוק מסגרת חברתית חמה ומאפשרת, מפגש עם ילדים נוספים השותפים לחוויית החיים עם מחלה, יצירת רגעים גדולים של הנאה, שמחה ו"מנוחה" ממאבקם היומיומי במחלה והשלכותיה, והחלפת כאב בחיוך.
 
 
 
 
   גם לעמותה זו אפשר לעגל לטובה 

http://www.midot.org.il/שמחה לילד