נבט-צמיחה לעתיד 2015 (חל"צ)עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות 
 
תו מידות לאפקטיביות מעיד כי העמותה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה,
להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם.
 
אודות העמותה 

נבט הוא ארגון ללא מטרות רווח שחרט על דגלו לאפשר חינוך בבתי ספר שלומדים בהם ילדים המגיעים מאוכלוסיות מוחלשות. אנחנו מאמינים שחינוך הוא הדרך העיקרית ליצור הזדמנויות ולאפשר ניידות חברתית. בכדי שבית הספר יוכל למלא את תפקידו החינוכי נאמנה, צרכיהם הבסיסיים של תלמידיו צריכים לקבל מענה איכותי. 

נבט מספק מידי יום סנדוויצ'ים טריים ומזינים לאלפי ילדים בכל רחבי הארץילד שמגיע מידי יום ללא כריך לבית הספר, בין אם בשל הזנחה וחוסר תפקוד מצד הוריו ובין בשל מצב כלכלי קשה, הוא ילד שאינו מרוכז בהתרחשות הלימודית ומבחינתו בית הספר הוא מבנה בטון ולא מקום בו הוא יכול לרכוש השכלה ולהתפתח. הפעילות שלנו מטפלת בדבר הבסיסי ביותר תחושת שובע, שבלעדיה אי אפשר בכלל להתחיל לדבר על חינוך.

נבט הוא הארגון היחיד הפועל בפריסה ארצית, 612 בתי ספר ובהיקף של אלפי מוטבים מידי יום. הפעילות שלנו מתקיימת בעיקר בפריפריה הגיאוגרפית והחברתית , ב-46 רשויות מקומיות ואזוריות, בכל המגזרים והגילאיםמכיתה א' ועד י"ב.

בעלות של 3 שקלים לכל סנדוויץ', ובעלות של 540 ש"ח לשנת לימודים מלאה לילד, אנו מצליחים לספק תזונה בריאה ומאוזנת בארוחת הבוקר, הכוללת אך ורק ממרחים בריאים ולחמים מקמח מלא. אנו מתדרכים את בתי הספר לחלק את הסנדוויצ'ים תוך שמירה על דיסקרטיות בכדי להבטיח שמירה על כבודם ופרטיותם של הילדים.

הפעילות שלנו מאפשרת התחלה שווה לילדים הללו ונותנות להם את היכולת להפיק מבית הספר את המרב. בעזרת פתרון כל-כך טריוויאלי, אנו מייצרים שינוי גדול. כך 93% ממנהלי בתי הספר שבהם אנו פועלים דיווחו על שיפור בהתנהגות התלמידים ו-59% דיווחו כי הכריך הביא להגדלת שיעורי הנוכחות של התלמידים בבית הספר ובשיעורים.

 

 


http://www.midot.org.il/עמותת נבט