בואונתערב (helpi)עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות 
 
תו מידות לאפקטיביות מעיד כי העמותה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה,
להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם.
 
אודות העמותה 

עמותת ׳בואונתערב׳ מפעילה את פלטפורמת Helpi - פלטפורמה אינטרנטית להתנדבויות חד פעמיות המחברת בין צרכים נקודתיים של אוכלוסיות מוחלשות ובין מתנדבים שיכולים לספק מענה לצרכים אלו.

 

על ידי פתרון חדשני וייחודי, העמותה מאפשרת לאוכלוסיות רווחה מכל מגזר לקבל סיוע לצרכים בסיסיים שגורמי הרווחה מתקשים לתת להם מענה, ולשפר משמעותית את איכות חייהם. זאת, על ידי חיבור למתנדבים איכותיים, בעזרת שימוש בפלטפורמה טכנולוגית, נוחה ובטוחה.

בכל יום, מתקיימים מעשים מרגשים ומעוררי השראה דרך הפלטפורמה של Helpi, שלא היו מתקיימים אחרת: סיוע מול גורמי בירוקרטיה ומיצוי זכויות, פעילויות העשרה והעצמה, תרומת מוצרים חיוניים, הסעות לבדיקות וליווי בנושאים שונים, ועוד ועוד.

בתקופה הקצרה מאז השקת הפלטפורמה, העמותה כבר מגשימה את הייעוד שלה להגברת המעורבות החברתית בישראל: 50% מהמתנדבים דרך פלטפורמת הלפי, לא התנדבו באף מסגרת אחרת לפני כן!

 

הלפי הוא ארגון תשתית, המחבר בין גורמים ברשויות המקומיות, ארגוני החברה האזרחית, וחברות ועסקים.

עובדים סוציאליים מעלים בקשות לאתר עבור מטופליהם, כחלק ממיזם משותף עם משרד הרווחה והשירותים החברתיים שמהותו היא הטמעתה של פלטפורמת Helpi לשימוש הרשויות המקומיות.

מהצד השני, חברות עסקיות מקדמות את ערך ההתנדבות בקרב עובדיהן ומייצרות תרבות ארגונית של תרומה לקהילה, על ידי שימוש בפלטפורמה וליווי צמוד של העמותה.

 


http://www.midot.org.il/בואונתערב