מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות פיתוח כלים מתקדמים למדידה חברתית, פיתוח תווי תקן חברתיים, מיפויים חברתיים, מחקר יישומי, ייעוץ, כנסים והדרכות.
א א א

הוועד למלחמה באיידס

עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות
תו מידות לאפקטיביות מעיד כי העמותה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה,
להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם.
 
אודות העמותה 
הוועד למלחמה באיידס הוא הארגון הלא ממשלתי היחיד ברמה הלאומית הפועל להאטת התפשטות ה-HIV וליצירת סביבה פתוחה ומקבלת למען אנשים החיים עם הנגיף. זהו הארגון הוותיק ביותר ובעל המשקל הרב ביותר בתחום.
כחלק מפעילותו הוועד מפעיל מרכזי בדיקות אנונימיות; מעביר סדנאות הסברה לנוער ומלווה צוותים מקצועיים במוסדות החינוך; מקיים מערך קהילה ושירותים פסיכו-סוציאליים למען אנשים החיים עם HIV; מייצג את ציבור הנשאים לפני רשויות השלטון ומטפל בתלונות של אפליה על רקע סטאטוס HIV; מעמיד לרשות הציבור מערך מידע הכולל קו פתוח, פורומים ואתר אינטרנט המקיף מסוגו בעברית; מוביל פרויקט הומניטארי שבמסגרתו מחולקות תרופות מצילות חיים לחסרי מעמד אזרחי ומקדם פרויקטים להעלאת המודעות בקרב קבוצות שנמצאות בסיכון מוגבר.
 
מסעות ההסברה של הוועד למלחמה באיידס זכו להכרה עולמית ובשנת 2010 הוועד קיבל פרס מיוחד מטעם האו"ם במסגרת UNDPI Awards. נוסף לכך, הפעילות הוולונטארית הענפה של הארגון לצד תרומתו הייחודית לקידום בריאות הציבור בישראל זיכו את הוועד באות הנשיא למתנדב (2006) ובמגן שר הבריאות (2010).
 
 
 
  גם לעמותה זו אפשר לעגל לטובה 

פרטי העמותה

כתובת: הנצי"ב 18, ת.ד. 57310 תל אביב 61572
כתובת דוא"ל:
תחום: בריאות, סנגור
עמותה רשומה (ע"ר): 580104545
שנת הקמה: 1987
איזור פעילות: כל הארץ
קהל יעד: חולים ונשאים של HIV, קהילת להט
ייעוד: הוועד למלחמה באיידס הוקם במטרה לעצור את התפשטות מגיפת האיידס בישראל וכמו כן להגן ולקדם את הזכויות, האינטרסים, איכות ותוחלת החיים של אנשים החיים עם HIV
אתר: http://www.aidsisrael.org.il/

נא להשאיר פרטים