מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות פיתוח כלים מתקדמים למדידה חברתית, פיתוח תווי תקן חברתיים, מיפויים חברתיים, מחקר יישומי, ייעוץ, כנסים והדרכות.
א א א

מעלה

עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות
תו מידות לאפקטיביות מעיד כי העמותה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה,
להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם.
 
על אודות העמותה
ארגון "מעלה" – עסקים מנהיגים אחריות חברתית" הוא ארגון עסקים ללא מטרות רווח אשר מטרתו להטמיע תפיסה והתנהלות של אחריות חברתית-סביבתית של עסקים בישראל. הארגון מוביל תהליכים של פיתוח ויישום אסטרטגיות של אחריות תאגידית כגישה עסקית, הן בקרב חברות עסקיות והן ברמה הלאומית. הפעילות מתמקדת בשני צירים: רשת העמיתים של "מעלה", המונה כ- 130 חברות עסקיות ש"מעלה" מעניקה להם שירותי מידע, ליווי וייעוץ לתהליכי אחריות תאגידית; דירוג "מעלה", שבו מדורגות אחת לשנה חברות מובילות במשק לפי קריטריונים של אחריות תאגידית על בסיס דיווח עצמי, וממנו נגזר גם מדד בורסאי. לצד אלה מפעיל הארגון גם קורס מנהלי אחריות חברתית בעסקים, מנהל פורום של יועצי אחריות חברתית ועוד.
 
ארגון מעלה הוא חלק מרשת עולמית של ארגונים לאחריות תאגידית ומרכז בישראל גם את "הגלובל קומפקט" - רשת העסקים של האו"ם לאחריות תאגידית.
 

פרטי העמותה

טלפון: 03-6482579
כתובת: רח' הרוגי מלכות 11, רמת החייל, תל-אביב 69714
כתובת דוא"ל:
תחום: שינוי חברתי
עמותה רשומה (ע"ר): 58032750
שנת הקמה: 1998
איזור פעילות: כל הארץ
קהל יעד: הקהילה העסקית
ייעוד: הובלה והטמעה של תפיסת אחריות חברתית-סביבתית שלעסקים שמטרותיה שיפור התוצאות העסקיות ושיפור פניהחברה והסביבה בישראל.
אתר: http://www.maala.org.il/

נא להשאיר פרטים