מידות מבקשת לקדם אפקטיביות כאמת מידה עיקרית במערך שיקוליהם של משקיעים חברתיים ובניהול עמותות, וזאת באמצעות פיתוח כלים מתקדמים למדידה חברתית, פיתוח תווי תקן חברתיים, מיפויים חברתיים, מחקר יישומי, ייעוץ, כנסים והדרכות.
א א א

צער בעלי חיים רמת גן והסביבה

עמותה זו עמדה בתנאים לקבלת תו מידות לאפקטיביות
תו מידות לאפקטיביות מעיד כי העמותה מחויבת לתרבות ארגונית המעניקה חשיבות רבה לתכנון ולמדידה,
להתמקדות בתוצאות ולשיפור מתמיד, במטרה להשפיע על מוטביה ולחולל שינוי משמעותי בחייהם.

על אודות העמותה

צער בעלי חיים רמת גן והסביבה היא עמותה ללא מטרות רווח (ע.ר 580053296) ופועלת מעל ל - 50 שנה. חברי העמותה פועלים במסירות אין קץ להצלתם של בעלי חיים במצוקה, הן באמצעות מתן טיפול רפואי והן על ידי דאגה יומיומית לרווחתם, תוך איתור משפחות מאמצות ובתים עבורם. 

העמותה חרתה על דגלה את עקרון אי-המתת בעלי חיים. כך יכולים כל בעלי החיים המגיעים לבית המחסה של העמותה לזכות בתקווה חדשה לחיים, בלי קשר לגילם ומצבם הבריאותי. 

נוסף לפעילות הענפה בבית המחסה, העמותה רואה חשיבות עליונה בקידום ערכים של חמלה, סובלנות ועזרה לחלש, ושמה דגש על מעורבות קהילתית רחבה, פעילויות חינוך והסברה, ועזרה לאוכלוסייה נזקקת, בעזרת הקשר החם עם בעלי החיים ומתנדבי העמותה. 

בית המחסה נמצא בשכונת נחלת יצחק בתל אביב ופתוח שבעה ימים בשבוע.
העמותה מקדמת שלוש מטרות עיקריות- לאמץ , לתרום , להתנדב.

 

פעילותה השוטפת של העמותה נסמכת על תרומות פרטיות. מאחורי העמותה לא עומדים גורמים עתירי ממון, ואנו זקוקים לתרומות על בסיס שוטף, יהא הסכום אשר יהא. כספי התרומות מסייעים בראש ובראשונה לתחזוקה ותפעול בית המחסה ולשיפור תנאי המחיה של בעלי החיים הגרים בו. 

לעמותה אישור ניהול תקין והכרה כמוסד ציבורי לעניין תרומות ע"פ סעיף 46 לפקודת מס הכנסה. ניתן לתרום (כסף, ציוד, מזון, סיוע מקצועי וכן הלאה)- כל הדרכים מפורטות באתר. 

צער בעלי חיים ר"ג והסביבה נשענת במידה מכרעת על קהילת המתנדבים, המהווה את לב ליבה של העמותה. אנו קוראים לכם להצטרף ולהיות שותפים מלאים למאמצינו בקידום רווחת בעלי החיים ושאר פעילויות העמותה. 

 

 

 

   
 
 
 גם לעמותה זו אפשר לעגל לטובה 

פרטי העמותה

טלפון: 050-7795477
כתובת: חפץ חיים 4, שכונת נחלת יצחק בתל אביב.
כתובת דוא"ל: info@spca.org.il
תחום: איכות הסביבה, בעלי חיים,
עמותה רשומה (ע"ר): 580053296
שנת הקמה: 1944
איזור פעילות: רמת גן והסביבה
קהל יעד: כלל הציבור
ייעוד: הצלתם של בעלי חיים במצוקה, הן באמצעות מתן טיפול רפואי והן על ידי דאגה יומיומית לרווחתם, תוך איתור משפחות מאמצות ובתים עבורם.
אתר: http://www.spca.org.il/
לקריאת דוח מידות

נא להשאיר פרטים